Знижка 15% на відмінні меблі для школярів - акція від компанії Blest

Знижки на меблі Блест. Вересень 2019

До шкільного марафону знижок приєдналася компанія Blest. Акція “15% на відмінні меблі для школярів” розпочалася 1 вересня. Знижки на меблі Блест пропонуються на декілька моделей від цієї фабрики: ліжко Анжелі, дивани Інді та Міккі, а також крісло Капоне.

У дітей розпочався новий навчальний рік. І у батьків також…

Складно вловити залежність між сумою витрачених коштів на підготовку дитини до школи та її успішністю. Кожен з нас бачить навколо себе надихаючі приклади вдалих інвестицій, але і абсолютно марні потуги також нам відомі. У цій історії немає гарантовано правильних рішень, але є якась величезна сила, що примушує нас зробити все можливе для кращого життя наших дітей. Будемо виходити з того, що «краще зробити», аніж «не зробити».

В контексті всеохоплюючої торгівельної активності, яка розпочалася з настанням нового навчального року, ми також спробуємо «притягнути за вуха» декілька аргументів, для того, щоб переконати Вас звернути увагу на нашу пропозицію.

 

  • Дитині потрібен здоровий сон. Тому що вона буде активно трудитися протягом навчального року. Тому, в нашу акцію ми включили ліжко Анжелі і дивани Міккі іта Інді.
  • Дитині потрібно зручно сидіти за письмовим столом. Тому ми пропонуємо класне крісло Капоне. Не просто зручне, а стильне і модне. Бачите, і про естетичний розвиток ми не забули 😊
  • Батькам потрібно заощаджувати. Тому ми запропонували знижку на усі ці товари.

 

А якщо серйозно, то в усіх цих викладених в жартівливому тоні аргументах, є доля правди. Насправді – усе це важливо. Тому, у цьому місці ми залишаємо іронію на самоті і переходимо до детального розгляду нашої пропозиції.

 

Знижки на меблі Блест у вересні 2019

ВЕРЕСЕНЬ 2019

 

Ліжко Анжелі.

Останнім часом спостерігається зростання популярності цієї моделі ліжка. Причина проста та очевидна – конструкція. Замість звичного узглів’я, яке ми звикли бачити в інших ліжках, тут їх два.

Марно витрачати час на пояснення. Кожен, хто бачить таке ліжко відчуває цей особливий затишок і, можна навіть сказати, захист. Одразу хочеться лягти в куточок і накритися теплою ковдрою… Батькам це подобається. Діти – просто в захваті.

Знижка 15% на ліжко Анжелі Блест.
На такому ліжку можна сховатися від усіх неприємностей. Ну, крім математики мабуть …

 

Ліжко Анжелі може виготовлятися у різних розмірах.

Доступні розміри спального місця по ширині: 90 см., 120 см., 140 см., 160 см., 180 см., 200 см.

Як бачите, це ліжко може бути двоспальним. Тому знижку на нього можна розглядати як аргумент для здорового сну батьків. (у них також навчальний рік розпочався 😊 )

 

Диван Міккі

Знижки на меблі Блест. Акція 15% на відмінні меблі для школярів
– Привіт! Мене звати Міккі. Але ти можеш мене називати “Міккі – триголовий космічний дракон”

В текстах та слоганах про інтерє’р часто використовується слово-заклик – «додайте»…

– Додайте до свого інтер’єру … бла-бла-бла…

Гарна, наповнена багатьма змістами фраза. Але процес «додавання» не такий простий як здається на перший погляд. Потрібно так додавати, щоб не отримати від’ємний результат. В інтер’єрі вже є свій стиль, кольорова гама, інші меблі і т. ін.

У випадку з диваном Міккі, додавати дуже легко. Дизайн моделі надзвичайно дружній до різних стилів, а вибір кольору та фактуру оббивки – ще більше розширює ці можливості. Проте, Міккі не виглядає примітивно та просто. В ньому «щось є» і це «щось» – сучасне та круте. Діти, а вони “з майбутнього”, на відміну від дорослих – зацінять його обов’язково.

Знижки на меблі Блест. Диван Міккі
Диван Міккі має лише один недолік. Постільна білизна сама не стелиться автоматично. Але ми над цим працюємо 🙂

Окремий аргумент для тата з рулеткою в руках…

Диван має 208 см. по довшій стороні. Тому, коли місця не дуже вистачає – це саме те, наповнене батьківською раціональністю, рішення.

 

Диван Інді

Така собі сучасна класика.
Все гармонійно.
Нема до чого причепитися. Ідеальний диван.
Хіба ні?

Спинка та посадкова частина дивану має декоративну прострочку – це надає сучасного вигляду та запобігає розтягуванню тканини. Та, як кажуть в рекламі, – «найкраще всередині!»

Знижки на меблі Блест. Диван Інді
Диван Інді. Може приймати участь в змаганнях трансформерів.

Дивани з модельного ряду Інді вражають функціональністю. Особливий механізм трансформації для постійного сну з функцією «релакс» – це те «найсмачніше». Диван розкладається вперед, і це дає можливість виготовляти його у різних варіантах по ширині. Тут знову маємо покликати тата з рулеткою і з переможним виразом обличчя показати йому потенціал цього дивану.

“Диван може мати по ширині: 148 см., 175 см. чи 210 см.” – скажемо татові.
“Диванчик, диван та диванисько” – скажемо дітям.

Інді Диван ДЛ12

диванчик

Інді Диван ДЛ15

диван

Інді Диван ДЛ18

диваниcько

 

Крісло Капоне

Гангстер Аль Капоне тут ні до чого. Просто совпадєніє..

Крісло Капоне. Акція 15% - на відмінні меблі для школярів
Крісло для вишуканих інтер’єрів.

Насправді Капоне – це стильне крісло з вигнутими ніжками та оздоблене меблевими гудзиками – «капітоне». Це вже не просто крісло, а дизайнерський акцент, який може стати окрасою дитячої кімнати. Очевидно, це крісло – не для будь-якого інтер’єру. І так просто «додати» його не вийде. Проте, у сьогоднішньому різноманітті дизайнерських рішень є і такі інтер’єри дитячих кімнат, для яких крісло Капоне може бути доречним.

Тут тата з рулеткою кликати не варто. Домовляємося з мамою 🙂

Нагадуємо що вказані знижки в розмірі 15% на меблі Блест діють з 1 по 30 вересня 2019 року на моделі Анжелі, Міккі, Інді та крісло Капоне у будь-яких варіантах оббивки та комплектаціях. Запрошуємо Вас відвідати наші меблеві салони у Хмельницькому!

Адреси салонів можна знайти на сторінці КОНТАКТИ

×