Знижка на меблі Kashmir

Знижка на меблі Kashmir

У нас знову чудова новина – знижка на меблі Kashmir. Колекція особлива, тому варто розповісти про неї детальніше.
Не усі хочуть сучасного стилю в інтер’єрі. Хтось прагне особливого, хтось має власну уяву про інтер’єр, а є просто фанати певного стилю. Одним з таких напрямків є стиль прованс. Це різновид французського стилю, який базується на використанні традиційного французського кантрі, який використовувався в давнину на південному сході Франції.

Головними ознаками цього стилю є використання традиційних рішень, бажано дійсно старих предметів інтер’єру та неповторний затишок. У стилю Прованс є постійні прихильники, і це не дивно. Зовнішня гармонія та спокій, який випромінює інтер’єр у стилі прованс, дивним чином впливає людину – вона також відчуває спокій, та внутрнішню гармонію…

Знижка на меблі Kashmir – 15%

Пропозиція меблів у цьому стилі на меблевому ринку досить велика. Проте, є деякі особливості. Більшість колекцій пропонується в преміум-сегменті, тому не по кишені більшості покупців. Крім того, не всі покупці наважуються використати у власному інтер’єрі меблі з повною історичною достовірністю. Часто виникає потреба використати “щось схоже на прованс, але не зовсім прованс”.

Саме для таких випадків чудово підійде колекція Kashmir (Кашмір) від польської компанії Forte Meble. Дизайн колекції – це сучасна імпровізація на тему провансу. Використано деякі елементи, проте меблі виглядають досить сучасно, і є достатньо функціональними для практичного, щоденного використання.

Знижка на меблі Kashmir
Меблі з колекції Kashmir. Фабрика Forte Польща.

Колекція досить велика за кількістю елементів. У ній є меблі для вітальні чи їдальні, чудова спальня та навіть декілька елементів для передпокою. Меблі виготовлені у ніжно-світлому кольорі – Пінія біла. Щоб побачити всю колекцію, ціни та розміри перейдіть за посиланням КОЛЕКЦІЯ KASHMIR

І як завжди, ми запрошуємо Вас відвідати наш салон, у якому Ви можете побачити виставкові зразки з цієї колекції.