Ви переглядаєте: Меблі Wojcik

Меблі 18+

Трохи про меблі на металевих ніжках…

Новаторам – привіт!
Консерваторам радимо одразу натискувати кнопку “далі”.

Чого витріщатися на революційне, якщо знаєiш, що забракне духу на експеримент?

Ми вже раніше писали про лофт. З того часу нічого не змінилося. Якщо коротко, то продажі меблів для цього стилю поки що не сягнули значних розмірів. Йдуть розмови, тривають обговорення, ми вже ходимо в кафешки та ресторани з такими інтер’єрами, там чути “ахи-охи”, але масовим лофт не став.

Може й не стане. Можливо його привабливість саме в цій альтернативності та зухвалості?

Знижки на дитячі меблі

Ну що батьки? Ловіть знижки на дитячі меблі!

Розслаблятися Вам залишилось зовсім недовго. Канікули закінчуються і час готувати дітей та нервову систему до нового навчального року. Нічого не поробиш – таке життя 🙂

Початок навчального року – це нагода для продавців будь-яких дитячих товарів щось продати заклопотаним батькам. Ми також не виключення у цій історії, тому що в нашому асортменті є багато чого цікавого та необхідного для маленьких і не дуже маленьких дітей. А оскільки ми меблевий магазин, то пропонуватимемо меблі для дітей.

Дитячі меблі. Огляд колекцій

Дитячі меблі є майже в кожному меблевому магазині. Хмельницький – торгівельне місто. Конкуренція велика, але, це явище для ринку позитивне. Є що обрати на будь-який смак і гаманець. Наш салон також пропонує дитячі меблі. У нас дитячі меблі польського виробництва від двох фабрик – MebleWojcik і Forte Meble. Пропозиція не така вже велика, але вона здатна задовольнити всі основні потреби в цьому сегменті. Дана публікація – це невеликий огляд найпопулярніших колекцій.

МОДУЛЬНІ МЕБЛІ У ВІТАЛЬНЮ

Багато чого навколо нас складається з модулів. Це доступно, зрозуміло і швидко. Так і в меблях. Модульні меблі для вітальні – це популярна тема і часте запитання покупця. Ми періодично будемо повертатися до теми модульних меблів, тим більше їх у нас багато. А сьогодні розглянемо одну з популярних систем – Lyon.

МЕБЛІ PELLO – МАГІЯ ПРОСТОТИ

Маємо колекцію, інформація про яку не тягне на свіжу новину, проте сама колекція заслуговує на нагадування про себе.
Мова йде про широку програму під назвою Pello (Пелло), виробництва польскої меблевої компанії Wojcik.

×