Category Archives: Вітальня

Колекція меблів Tiziano. Знижка 20%

Колекція меблів Tiziano – беззаперечний хіт продажів в Україні і поза її межами. Ми вже неодноразово включали її в перелік акціних товарів, і робимо це знову. Цього разу знижка 20% діє на усі елементи колекції; для вітальні і для спальні. Дизайн меблів Тіціано відрізняється сміливим комбінуванням глянцевих фасадів з корпусом, який має чітко виражену текстуру […]

Меблі у стилі Лофт

Колекція меблів у вітальню Brolo

Тема, яка приваблює всіх, хто в принципі цікавиться меблями, незалежно від того, який стиль інтер’єру в планах, – це меблі у стилі Лофт.  Інтер’єри та меблі у стилі Лофт активно переглядають і обговорюють. І ми теж підключимося до цього обговорення. Реанімація промислових приміщень початку минулого століття зі збереженням ключових конструктивних елементів, виявилася досить популярним напрямком в дизайні інтер’єрів. І якщо масовість практичних впроваджень викликає сумнів, то з приводу інтересу – сумнівів немає. Він величезний!

МОДУЛЬНІ МЕБЛІ У ВІТАЛЬНЮ

Колекція меблів для вітальні Lyon в кольорах Дуб Рів'єра та білий глянець

Багато чого навколо нас складається з модулів. Це доступно, зрозуміло і швидко. Так і в меблях. Модульні меблі для вітальні – це популярна тема і часте запитання покупця. Ми періодично будемо повертатися до теми модульних меблів, тим більше їх у нас багато. А сьогодні розглянемо одну з популярних систем – Lyon.

МЕБЛЕВА СТІНКА MALAGA

Меблева стінка Малага

Незважаючи на величезну пропозицію різноманітних модульних меблів, меблеві стінки продовжують користуватися популярністю. Буває, що покупець просто підбирає готові меблеві елементи і встановлює їх в ряд один з одним. Але є також готові цілі конструкції, задумані як окремий об’єкт.
У нас, як раз, з’явилася така меблева стінка, виробництва польської меблевої компанії Helvetia. Стінка називається Malaga.

МОДУЛЬНІ МЕБЛІ У ВІТАЛЬНЮ МОДЕРН – LIGURIA

Колекція меблів Liguria

У нас новина, яка може бути цікавою тим, хто шукає модульну систему для вітальні. Ми маємо колекцію від польської меблевої фабрики Форте під назвою Liguria.

БІЛА ВІТАЛЬНЯ | 8 КОЛЕКЦІЙ, ЯКІ МОЖНА КУПИТИ В УКРАЇНІ

– “Що це за медичні меблі?”
Всього кілька років тому, саме такою була реакція відвідувачів салону на виставкові зразки білих меблів. Неприйняття білого кольору було повним, навіть можна сказати трохи агресивним. Сьогодні, у це важко повірити, але все було саме так. А потім щось сталося, і білий колір став неймовірно популярний. Тепер, у кожного виробника який себе поважає, є, як мінімум, одна колекція в білому кольорі.

ДИВАНО-LAVIANO

Є така особлива для нас колекція м’яких меблів – Laviano.
Її важко описати словами, добре що є файні фото 🙂

Балансування на грані різних стилів, при умові гарного смаку,  дає виняткові результати. Таких спроб купа, та особливими досягненнями мало хто може похвалитися. Але є все-таки талановиті дизайнери. Один з них працює у польській компанії Bydgoskie Meble.

МЕБЛІ PELLO – МАГІЯ ПРОСТОТИ

Колекція меблів для вітальні Pello

Маємо колекцію, інформація про яку не тягне на свіжу новину, проте сама колекція заслуговує на нагадування про себе.
Мова йде про широку програму під назвою Pello (Пелло), виробництва польскої меблевої компанії Wojcik.