Ви переглядаєте: Вітальня

Меблі 18+

Трохи про меблі на металевих ніжках…

Новаторам – привіт!
Консерваторам радимо одразу натискувати кнопку “далі”.

Чого витріщатися на революційне, якщо знаєiш, що забракне духу на експеримент?

Ми вже раніше писали про лофт. З того часу нічого не змінилося. Якщо коротко, то продажі меблів для цього стилю поки що не сягнули значних розмірів. Йдуть розмови, тривають обговорення, ми вже ходимо в кафешки та ресторани з такими інтер’єрами, там чути “ахи-охи”, але масовим лофт не став.

Може й не стане. Можливо його привабливість саме в цій альтернативності та зухвалості?

Меблі у стилі Лофт

Тема, яка приваблює всіх, хто в принципі цікавиться меблями, незалежно від того, який стиль інтер’єру в планах, – це меблі у стилі Лофт.  Інтер’єри та меблі у стилі Лофт активно переглядають і обговорюють. І ми теж підключимося до цього обговорення. Реанімація промислових приміщень початку минулого століття зі збереженням ключових конструктивних елементів, виявилася досить популярним напрямком в дизайні інтер’єрів. І якщо масовість практичних впроваджень викликає сумнів, то з приводу інтересу – сумнівів немає. Він величезний!

Меблі у вітальню EVARO

Меблі у вітальню – EVARO, від поважної компанії Bydgoskie Meble.
Начебто звичайна вітальня в сучасному стилі.
Звичайні елементи, звичні силуети, схожі габарити …
Той же глянець і освітлення …
Складно виписати список переваг та причин, щоб аргументовано і переконливо довести: меблі EVARO вартують своєї ціни.

МОДУЛЬНІ МЕБЛІ У ВІТАЛЬНЮ

Багато чого навколо нас складається з модулів. Це доступно, зрозуміло і швидко. Так і в меблях. Модульні меблі для вітальні – це популярна тема і часте запитання покупця. Ми періодично будемо повертатися до теми модульних меблів, тим більше їх у нас багато. А сьогодні розглянемо одну з популярних систем – Lyon.

МЕБЛЕВА СТІНКА MALAGA

Незважаючи на величезну пропозицію різноманітних модульних меблів, меблеві стінки продовжують користуватися популярністю. Буває, що покупець просто підбирає готові меблеві елементи і встановлює їх в ряд один з одним. Але є також готові цілі конструкції, задумані як окремий об’єкт.
У нас, як раз, з’явилася така меблева стінка, виробництва польської меблевої компанії Helvetia. Стінка називається Malaga.

МОДУЛЬНІ МЕБЛІ У ВІТАЛЬНЮ МОДЕРН – LIGURIA

У нас новина, яка може бути цікавою тим, хто шукає модульну систему для вітальні. Ми маємо колекцію від польської меблевої фабрики Форте під назвою Liguria.

БІЛА ВІТАЛЬНЯ | 8 КОЛЕКЦІЙ, ЯКІ МОЖНА КУПИТИ В УКРАЇНІ

– “Що це за медичні меблі?”
Всього кілька років тому, саме такою була реакція відвідувачів салону на виставкові зразки білих меблів. Неприйняття білого кольору було повним, навіть можна сказати трохи агресивним. Сьогодні, у це важко повірити, але все було саме так. А потім щось сталося, і білий колір став неймовірно популярний. Тепер, у кожного виробника який себе поважає, є, як мінімум, одна колекція в білому кольорі.

ДИВАНО-LAVIANO

Є така особлива для нас колекція м’яких меблів – Laviano.
Її важко описати словами, добре що є файні фото 🙂

Балансування на грані різних стилів, при умові гарного смаку,  дає виняткові результати. Таких спроб купа, та особливими досягненнями мало хто може похвалитися. Але є все-таки талановиті дизайнери. Один з них працює у польській компанії Bydgoskie Meble.

МЕБЛІ PELLO – МАГІЯ ПРОСТОТИ

Маємо колекцію, інформація про яку не тягне на свіжу новину, проте сама колекція заслуговує на нагадування про себе.
Мова йде про широку програму під назвою Pello (Пелло), виробництва польскої меблевої компанії Wojcik.

×