Ви переглядаєте: Акції та розпродажі

Колекція меблів Tiziano. Знижка 20%

Колекція меблів Tiziano – беззаперечний хіт продажів в Україні і поза її межами. Ми вже неодноразово включали її в перелік акціних товарів, і робимо це знову. Цього разу знижка 20% діє на усі елементи колекції; для вітальні і для спальні. Дизайн меблів Тіціано відрізняється сміливим комбінуванням глянцевих фасадів з корпусом, який має чітко виражену текстуру […]

Знижка на меблі Tiziano

Вітальня Tiziano зі знижкою 15%

Осінь 2019 року дивує не лише температурними рекордами, але й небувалою кількістю знижок на меблі. З 16 жовтня і до 31 грудня 2019 року стартує акція на популярну колекцію корпусних Tiziano від відомої польської компанії Форте. 
Той факт, що у самий пік сезону фабрика знижує ціни на найкращі свої колекції не може не радувати. Це ознака зрілої та стратегічно продуманої політики. 
Кращі умови на кращі меблі у найкращий для покупки час.
Чи не варто цим скористатися?

Меблі Pello зі знижкою 15%

З 01.10.2019 по 31.10.2019 у нас нова акція – знижка на меблі Pello! Колекція на ринку вже багато років і її сміливо можна назвати легендарною. Своє почесне місце на ринку ці меблі по-справжньому заслужили. І про це варто написати декілька слів.
Неможливо ввести в оману покупців одразу в багатьох країнах і протягом декількох років. За меблі Пелло споживач голосує власними грошима, тим самим підтверджуючи їх конкурентні переваги. Що ж саме так подобається покупцям?
Якщо перерахувати, то конкурентних переваг не так багато, проте вони зрозумілі і досить вагомі.

Знижка 15% на відмінні меблі для школярів - акція від компанії Blest

Знижки на меблі Блест. Вересень 2019

До шкільного марафону знижок приєдналася компанія Blest. Акція “15% на відмінні меблі для школярів” розпочалася 1 вересня. Знижки на меблі Блест пропонуються на декілька моделей від цієї фабрики: ліжко Анжелі, дивани Інді та Міккі, а також крісло Капоне.

У дітей розпочався новий навчальний рік. І у батьків також…

Складно вловити залежність між сумою витрачених коштів на підготовку дитини до школи та її успішністю. Кожен з нас бачить навколо себе надихаючі приклади вдалих інвестицій, але і абсолютно марні потуги також нам відомі. У цій історії немає гарантовано правильних рішень, але є якась величезна сила, що примушує нас зробити все можливе для кращого життя наших дітей. Будемо виходити з того, що «краще зробити», аніж «не зробити».

Знижки на дитячі меблі

Ну що батьки? Ловіть знижки на дитячі меблі!

Розслаблятися Вам залишилось зовсім недовго. Канікули закінчуються і час готувати дітей та нервову систему до нового навчального року. Нічого не поробиш – таке життя 🙂

Початок навчального року – це нагода для продавців будь-яких дитячих товарів щось продати заклопотаним батькам. Ми також не виключення у цій історії, тому що в нашому асортменті є багато чого цікавого та необхідного для маленьких і не дуже маленьких дітей. А оскільки ми меблевий магазин, то пропонуватимемо меблі для дітей.

Меблі в стилі Прованс | Колекція Kashmir. Фабрика Forte Польща

Знижка на меблі Kashmir

У нас знову чудова новина – знижка на меблі Kashmir. Колекція особлива, тому варто розповісти про неї детальніше.
Не усі хочуть сучасного стилю в інтер’єрі. Хтось прагне особливого, хтось має власну уяву про інтер’єр, а є просто фанати певного стилю. Одним з таких напрямків є стиль прованс. Це різновид французського стилю, який базується на використанні традиційного французського кантрі, який використовувався в давнину на південному сході Франції.

Ліжко Соланж

Ліжко Соланж – пропозиція з розряду сміливих незвичайностей. Компанія Blest запропонувала дійсно крутий дизайн і оригінальне рішення. З першого дня появи в нашому виставковому залі, вона стала своєрідним магнітом для відвідувачів. Думки розділяються – від повного нерозуміння до емоційного захоплення.

Ми не сперечаємося.
Соланж – ліжко не для всіх, втім, як і будь-які інші меблі з дизайном що випереджує час…

ЗНИЖКА 15% НА МЕБЛІ БЛЕСТ | BEST SELLERS СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ 2018

В нас проходить акція на декілька моделей м’яких меблів від компанії Блест. Ми вже традиційно приймаємо участь в мережевих акціях Best Sellers. Ця акція чинна з 01.01.2018 по 28.02.2018. Отже, хто у нас в магічному списку на знижку 15%? Модель Прато з колекції Tradition, компактний диванчик Капрі, надзвичайни Енерджі та практично унікальна модель ліжка з двома м’якими узголів’ями – Анжелі.