Category Archives: М’які меблі

Крісло розкладне | Модель Чарлі

Крісло Чарлі. Блест

Ввечері, коли біганина закінчується і зроблено домашні справи, залишається зовсім небагато часу для себе. Всі ми потребуємо такого відпочинку, а дехто просто відчайдушно його вимагає…
Для відновлення потрібен абсолютний комфорт, який складається не тільки з м’якого сидіння або лежання. Іноді потрібна дистанція від всіх! І навіть нахабного кота потрібно відправляти по його котячих справах.

ДИВАН НА ВИСОКИХ НІЖКАХ | АТАРІ BLEST

Диван Атарі. Блест

Шукаєте диван на високих ніжках? Зверніть увагу на модель Атарі від фабрики Блест.
Дивани на високих ніжках вже кілька років присутні на нашому ринку. Але, як все нове і незвичне, вони не одразу були сприйняті ринком. Та час іде, споживачі адаптуються до модних тенденцій, і поступово починають звертати увагу на нові пропозиції.
Може тому, а може тому, що більшість імпортних аналогів не оснащувалися спальним місцем, але диван Атарі, був сприйнятий дуже добре. Увагу та визнання він отримав з перших днів появи, і практично одразу, підтвердив свою успішність продажами.

ДИВАН У СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ

Диван у стилі мінімалізм. Модель Джулі. Blest

Рано чи пізно, все ми стикаємося з покупкою житла і ремонтом. Виникає тисяча проблем і питань, і разом з ними, приходить усвідомлення того, що наше розуміння про стилі та інтер’єрі знаходиться на примітивному рівні. Не те щоб взагалі повний нуль … Ні. Людина, що живе в сучасному світі, мимоволі акумулює різноманітну інформацію, в тому числі, […]

ДИВАНО-LAVIANO

Є така особлива для нас колекція м’яких меблів – Laviano.
Її важко описати словами, добре що є файні фото 🙂

Балансування на грані різних стилів, при умові гарного смаку,  дає виняткові результати. Таких спроб купа, та особливими досягненнями мало хто може похвалитися. Але є все-таки талановиті дизайнери. Один з них працює у польській компанії Bydgoskie Meble.