Ви переглядаєте: М’які меблі

Best Sellers березень-квітень 2018

І знову чудова нагода придбати прекрасні меблі фабрики Блест за спеціальними цінами! З 01.03.2018 по 30.04.2018 надаємо знижку 15% на моделі – Лаціо, Нарні, Текні Нью, Вері Хеппі, крісло Чарлі та ліжко Беверлі.
Знижка діє на будь-яку з цих моделей, які є в торговому залі, та на замовлення в будь-якій тканині без обмежень.
Чекаємо на Вас у наших салонах!

Крісло розкладне | Модель Чарлі

Ввечері, коли біганина закінчується і зроблено домашні справи, залишається зовсім небагато часу для себе. Всі ми потребуємо такого відпочинку, а дехто просто відчайдушно його вимагає…
Для відновлення потрібен абсолютний комфорт, який складається не тільки з м’якого сидіння або лежання. Іноді потрібна дистанція від всіх! І навіть нахабного кота потрібно відправляти по його котячих справах.

ДИВАН НА ВИСОКИХ НІЖКАХ | АТАРІ BLEST

Шукаєте диван на високих ніжках? Зверніть увагу на модель Атарі від фабрики Блест.
Дивани на високих ніжках вже кілька років присутні на нашому ринку. Але, як все нове і незвичне, вони не одразу були сприйняті ринком. Та час іде, споживачі адаптуються до модних тенденцій, і поступово починають звертати увагу на нові пропозиції.
Може тому, а може тому, що більшість імпортних аналогів не оснащувалися спальним місцем, але диван Атарі, був сприйнятий дуже добре. Увагу та визнання він отримав з перших днів появи, і практично одразу, підтвердив свою успішність продажами.

ЗНИЖКА 15% НА МЕБЛІ БЛЕСТ | BEST SELLERS СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ 2018

В нас проходить акція на декілька моделей м’яких меблів від компанії Блест. Ми вже традиційно приймаємо участь в мережевих акціях Best Sellers. Ця акція чинна з 01.01.2018 по 28.02.2018. Отже, хто у нас в магічному списку на знижку 15%? Модель Прато з колекції Tradition, компактний диванчик Капрі, надзвичайни Енерджі та практично унікальна модель ліжка з двома м’якими узголів’ями – Анжелі. 

ДИВАНО-LAVIANO

Є така особлива для нас колекція м’яких меблів – Laviano.
Її важко описати словами, добре що є файні фото 🙂

Балансування на грані різних стилів, при умові гарного смаку,  дає виняткові результати. Таких спроб купа, та особливими досягненнями мало хто може похвалитися. Але є все-таки талановиті дизайнери. Один з них працює у польській компанії Bydgoskie Meble.

×