МОДУЛЬНІ МЕБЛІ У ВІТАЛЬНЮ

Колекція меблів для вітальні Lyon в кольорах Дуб Рів'єра та білий глянець

Час стрімко летить, усі ми також кудись мчимо.

“Життя – це просто список справ” – жартує сатирик, і в цьому жарті, жарту майже немає …

На сумніви немає часу.
На роздуми немає сил.
На складні рішення немає ні сил, ні часу.

Багато чого навколо нас складається з модулів. Це доступно, зрозуміло і швидко.
Так і в меблях. Модульні меблі для вітальні – це популярна тема і часте запитання покупця.
Ми періодично будемо повертатися до теми модульних меблів, тим більше їх у нас багато.
А сьогодні розглянемо одну з популярних систем – Lyon.

Колекція вже два роки на ринку. Це хороший показник. Фази знайомства, ідей, замальовок і вимірювання пройшли. Настав час купувати.

У колекції 23 елементи – стелажі, вітрини, комоди, столи і столики. Все що необхідно для вітальні або їдальні. Меблі Lyon виготовляє польська компанія Meble Wojcik. Для нас це означає, що питання якості можна одразу пропустити. Меблі цієї компанії завжди якісні і надійні. Тому будемо говорити про дизайн.

Модульні меблі для вітальні – популярне рішення

Виглядають меблі просто чудово! Перше на що звертаєш увагу – корпус. Асиметричні товсті боковини і стільниці прикрашені додатковим освітленням виглядають приголомшливо. Саме це рішення – “фішка” колекції Lyon. Вдалі пропорції меблевих елементів і модні поєднання кольорів теж не можна не відзначити.
Набір елементів досить традиційний, але при цьому, всі вони виглядають дуже незвично. Навіть типові комоди і вітрини дивують дизайном, але крім них, в колекції є декілька оригінальних елементів.
Наприклад шафа LYOS01 в поєднанні з двома стелажами LYOR01P і LYOR01L. Така добірка досить функціональна, але, крім того, вона чудово виглядає. Гарне і нетрадиційне, для модульних меблів рішення.

Lyon меблі у вітальню. Оригінальна композиція - шафа з двома відкритими стелажами
Lyon меблі у вітальню. Оригінальна композиція – шафа з двома відкритими стелажами

Асиметричний дизайн корпусів дозволяє створювати цікаві композиції з елементів. Візуальне враження змінюється радикально, в залежності від того, яким боком їх поставити один до одного. Особливо добре, це видно при складанні композиції з однотипних виробів (правих і лівих).
Дизайн меблевих елементів настільки виразний, що навіть якщо поставити в приміщення лише один елемент, він буде виглядати достойно і самодостатньо. Є гарний вибір елементів зі скляними вставками і без скла. У модульних меблях – це важливо. Завжди є можливість комбінувати по черзі скляні фасади з “глухими”, отримуючи при цьому гарний зовнішній вигляд і необхідну функціональність.

Колекція Lyon представлена в двох варіантах кольорів. Комбінація Дуб Рів’єра з білим глянцем і Платинум з темно-сірим. У темному кольорі меблі Lyon виглядає ще незвичніше. Дійсно сміливе поєднання для ультра-сучасних інтер’єрів.

Меблі з колекції Lyon представлені в нашому салоні. Можна “вживу” побачити, доторкнутися, оцінити якість і помилуватися підсвіткою. За враженнями меблі претендують на преміум-сегмент, хоча ціни досить демократичні. Так що чекаємо Вас у гості!

Колекція меблів для вітальні Lyon в кольорах Дуб Рів'єра та білий глянець
Колекція меблів для вітальні Lyon в кольорах Дуб Рів’єра та білий глянець

 

Модульні меблі у вітальню | Колекція Lyon. Wojcik
Модульні меблі у вітальню | Колекція Lyon. Wojcik

 

Варіант використання однотипних елементів | Меблі Lyon - вітальня
Варіант використання однотипних елементів | Меблі Lyon – вітальня

 

Комбінація кольору Платинум з сірим - ефектне рішення для сучасних інтер'єрів вітальні
Комбінація кольору Платинум з сірим – ефектне рішення для сучасних інтер’єрів вітальні