Меблі в Хмельницькому. Замовляйте online

Меблі в Хмельницькому - 1

Нові можливості купити меблі в Хмельницькому online.

Вимушена пауза через каратнин внесла корективи в наше життя. Але ми з Вами вже переживали не одну кризу – переживемо і цю. А поки у більшості з нас з’явився вільний час, можна спробувати використати його з користю і підібрати собі класні меблі.

Ситуація, у яку ми усі потрапили, нова та незвична. Є ряд обставин, які досить серйозно ускладнюють роботу і ми мусимо звернути на них увагу.

Вибираємо меблі безпечно.

У період карантину є ймовірність виникнення обставин, які можуть ускладнити виконання замовлень. Тому при замовленні ми будемо обговорювати усі можливі варіанти розвитку подій, і зробимо усе, щоб замовник не фінансово не постраждав. Вже на етапі вибору меблів ми будемо рекомендувати лише ті моделі, колекції та оббивки, які входять в складські програми наших партнерів.

Терміни виконання замовлень

Зазвичай, ми завжди виконуємо замовлення у терміни, які вказуємо у договорах. В умовах карантину можливі непередбачувані варіанти розвитку подій. І саме тому, ми будемо наполягати на мінімізації можливих ризиків прямо на етапі замовлення. Меблі, терміни виготовлення яких, або терміни поставок комплектуючих до них переважають більше ніж місяць – не потраплятимуть до нашої пропозиції в період дії карантину.

Меблі в Хмельницькому. Доставка

На період дії карантину, умови, час та спосіб доставки та монтажу меблів будуть обговорюватися окремо для кожного випадку. Доставка та монтаж буде виконуватися з дотриманням умов, які вимагатимуться діючим законодавством.