Меблі у стилі Лофт

Колекція меблів у вітальню Brolo

Тема, яка приваблює всіх, хто в принципі цікавиться меблями, незалежно від того, який стиль інтер’єру в планах, – це меблі у стилі Лофт.  Інтер’єри та меблі у стилі Лофт активно переглядають і обговорюють. І ми теж підключимося до цього обговорення.

Що це за Лофт такий?

Реанімація промислових приміщень початку минулого століття зі збереженням ключових конструктивних елементів, виявилася досить популярним напрямком в дизайні інтер’єрів. І якщо масовість практичних впроваджень викликає сумнів, то з приводу інтересу – сумнівів немає. Він величезний!

Первісна чистота стилю була швидко втрачена. Справжні і несправжні дизайнери взяли тему в роботу, розібрали її на шматки, і з різною успішністю, впроваджують ці шматки і елементи в інтер’єри. Тема ніби то жива, але з не таким очевидним результатом.
Ну з дизайнерами зрозуміло. Є приміщення, є бюджети.
А що ми?

Переважна більшість з нас не настільки глибоко розуміється у стилях та напрямках, і керується поверхневими уявленнями. Цегляна стіна, бетонна підлога і всякі брутальні залізяки… А ще – стильні аксесуари, часто незрозумілого призначення. Не все зрозуміло, але, чорт-забирай, картинка приваблива.

Чим цікавий Лофт?

У стилістиці лофту присутній бунт і свобода. У ньому є незвичні рішення, багато простору і, на перший погляд, немало свіжих ідей. Цілком логічно, що лофт, як усі сміливі і несподівані інтер’єри привертає увагу. А може секрет в унікальності? Не так як у всіх – це завжди аргумент…

Може в ньому є щось справжнє, з тієї епохи, в якій не було пластику і різних замінників? Може в металевих балках, та відкритій цегляній кладці криється ностальгія за минулим, і генетична пам’ять повертає нас в ті часи?
Причин, напевно, безліч, і всіх їх не перелічити.

У стилістиці лофту присутній бунт і свобода. У ньому є незвичні рішення, багато простору і, на перший погляд, свіжих ідей. І, цілком логічно, що Лофт, як усі сміливі і несподівані інтер’єри привертає увагу.

Але що цікаво. Є очевидна проблема з впровадженням цього стилю в реальні об’єкти.  Ми відразу пропустимо великі професійні проекти для ресторанів та інших закладів, і не будемо говорити про реалізації, які можуть собі дозволити заможні люди. Поговоримо, про реальні квартири і кімнати, в яких живе звичайна людина з середніми статками.

Як бути ій?

Інтер’єри і меблі у стилі Лофт подобаються, але реалізувати повноцінний проект нема змоги. Адже немає цих масштабів, немає приміщення з минулого… Нема металевих балок та цегли з клеймом… Є сучасна житлова площа і одне життя – без права на дорогі експерименти.

Очевидно, в таких випадках, варто частково використовувати елементи і об’єкти, нахабно сподіваючись на всесильність еклектичного підходу.
А що?

Усі “міксують” і ми спробуємо.

Так. Варто спробувати.
Десь усередині, ми впевнені, що лофт стерпить усе. Це розуміння спрощує процедуру прийняття рішень і розширює можливість застосування декору в інтер’єрі. Тут вже як з маслом; вважається, що каші – гірше не буде. Зрештою, масло можна додавати порціями, періодично пробуючи кашу …

Так і з інтер’єром.
Інтер’єрні елементи можна додати або прибрати, тим самим рятуючи ситуацію…  А ось з меблями складніше. Меблі дорожче. До них є додаткові вимоги, пов’язані з функціональністю. Вони не лише для краси. І хоч пропозиція меблів в стилі Лофт досить пристойна, але часто це елементи виготовлені з сильно вираженими стилістичними ознаками – багато заліза і натурального дерева, заклепки і болти. У звичайний інтер’єр не поставиш.

Крім цього у них є ще один мінус – обмежена кількість моделей. Найчастіше пропонуються столи, консолі, усілякі етажерки та стелажі. Не завжди є можливість підібрати закритий пенал чи шафу. І мабуть, головний недолік – ціна.
Фірмові меблі – дорого, а пропозиції від народних умільців не вражають різноманіттям.

Меблі у стилі Лофт купити… недорого?

Варто звернути увагу на сміливий геометричний малюнок на фасадах
Варто звернути увагу на сміливий геометричний малюнок на фасадах

Не будемо стверджувати, що у нас є стовідсотковий рецепт щастя.
Ні звичайно.
Але є варіант, який можна вважати непоганим компромісом для тих, хто мріє про лофт, проте не готовий до радикальних експериментів.
Це нова колекція меблів Brolo, від польської фабрики MebleWojcik.

Так. Це не меблі у стилі лофт, в традиційному розумінні цього слова. Ми не пропонуємо меблі Brolo в інтер’єри з історичною достовірністю, і не радимо їх тим, хто може собі дозволити дорогі рішення. Йдеться про настрої і тенденції, запозичені зі стилю Лофт. Про бажання додати в повсякденну атмосферу частинку такого трендового і модного стилю.

У колекції є усе необхідне для вітальні. Вітрини, полки, стелажі, розкладний і журнальний столи, і декілька варіантів комодів. Звичайний модельний ряд, перевірений часом. Такі ж, перевірені на тисячах інтер’єрів, розміри. Все може бути застосовано для звичайної кімнати.

Колекція меблів Brolo виглядає стримано та стильно
Колекція меблів Brolo виглядає стримано та стильно

Головне в колекції Brolo – це дизайн. Гарне поєднання кольорів корпусу і фасадів, геометричний малюнок на фасадах і металеві ніжки особливої конструкції. Саме цим колекція сильно відрізняється і дає можливість розглядати її як варіант для інтер’єрів у стилі лофт.

Колекція Brolo високо оцінена фахівцями, і, фактично, визнана одним з кращих дизайнерських рішень на виставці в Познані, яка проходила навесні 2018 року. Більше того, завдяки появі цієї колекції виробник отримав одну з найпочесніших нагород цієї виставки – «MTP Gold Medal» у номінації “Прем’єра”. Цією медаллю нагороджуються виробники, які внесли вагомий вклад у розвиток меблевої промисловості Польщі.

Меблі у стилі лофт в Хмельницькому

Колекція зовсім нова, і на цей момент ще відсутня в нашому торговому залі. Але зовсім скоро, колекція Brolo (Броло) надійде в наш виставковий зал. Проте вже зараз, вона доступна для замовлень. Варто визнати, що з таким особливим дизайном, та зважаючи на високий рівень якості меблів від компанії MebleWojcik, ці меблі можна замовляти по каталогу. Розчарування не буде.  Отже, якщо Ви шукайте меблі у стилі лофт в Хмельницькому, з 20-го серпня – ласкаво просимо до нас.  Меблі Brolo – це варто побачити!

В колекції Brolo є достатньо елементів різного функціонального призначення
В колекції є достатньо елементів різного функціонального призначення
Внутрішня частина меблів - чорного кольору. Виглядає стильно та незвично
Внутрішня частина меблів – чорного кольору. Виглядає стильно та незвично