Меблі у стилі Лофт

Колекція меблів Brolo. Виробник - фабрика MebleWojcik (Войчик) Польща

Тема, яка приваблює всіх, хто в принципі цікавиться меблями, незалежно від того, який стиль інтер’єру в планах, – це меблі у стилі Лофт.  Інтер’єри та меблі у стилі Лофт активно переглядають і обговорюють. І ми теж підключимося до цього обговорення.

Що це за Лофт такий?

Реанімація промислових приміщень початку минулого століття зі збереженням ключових конструктивних елементів, виявилася досить популярним напрямком в дизайні інтер’єрів. І якщо масовість практичних впроваджень викликає сумнів, то з приводу інтересу – сумнівів немає. Він величезний!

Первісна чистота стилю була швидко втрачена. Справжні і несправжні дизайнери взяли тему в роботу, розібрали її на шматки, і з різною успішністю, впроваджують ці шматки і елементи в інтер’єри. Тема ніби то жива, але з не таким очевидним результатом.
Ну з дизайнерами зрозуміло. Є приміщення, є бюджети.
А що ми?

Переважна більшість з нас не настільки глибоко розуміється у стилях та напрямках, і керується поверхневими уявленнями. Цегляна стіна, бетонна підлога і всякі брутальні залізяки… А ще – стильні аксесуари, часто незрозумілого призначення. Не все зрозуміло, але, чорт-забирай, картинка приваблива.

Чим цікавий Лофт?

У стилістиці лофту присутній бунт і свобода. У ньому є незвичні рішення, багато простору і, на перший погляд, немало свіжих ідей. Цілком логічно, що лофт, як усі сміливі і несподівані інтер’єри привертає увагу. А може секрет в унікальності? Не так як у всіх – це завжди аргумент…

Може в ньому є щось справжнє, з тієї епохи, в якій не було пластику і різних замінників? Може в металевих балках, та відкритій цегляній кладці криється ностальгія за минулим, і генетична пам’ять повертає нас в ті часи?
Причин, напевно, безліч, і всіх їх не перелічити.

У стилістиці лофту присутній бунт і свобода. У ньому є незвичні рішення, багато простору і, на перший погляд, свіжих ідей. І, цілком логічно, що Лофт, як усі сміливі і несподівані інтер’єри привертає увагу.

Але що цікаво. Є очевидна проблема з впровадженням цього стилю в реальні об’єкти.  Ми відразу пропустимо великі професійні проекти для ресторанів та інших закладів, і не будемо говорити про реалізації, які можуть собі дозволити заможні люди. Поговоримо, про реальні квартири і кімнати, в яких живе звичайна людина з середніми статками.

Як бути ій?

Інтер’єри і меблі у стилі Лофт подобаються, але реалізувати повноцінний проект нема змоги. Адже немає цих масштабів, немає приміщення з минулого… Нема металевих балок та цегли з клеймом… Є сучасна житлова площа і одне життя – без права на дорогі експерименти.

Очевидно, в таких випадках, варто частково використовувати елементи і об’єкти, нахабно сподіваючись на всесильність еклектичного підходу.
А що?

Усі “міксують” і ми спробуємо.

Так. Варто спробувати.
Десь усередині, ми впевнені, що лофт стерпить усе. Це розуміння спрощує процедуру прийняття рішень і розширює можливість застосування декору в інтер’єрі. Тут вже як з маслом; вважається, що каші – гірше не буде. Зрештою, масло можна додавати порціями, періодично пробуючи кашу …

Так і з інтер’єром.
Інтер’єрні елементи можна додати або прибрати, тим самим рятуючи ситуацію…  А ось з меблями складніше. Меблі дорожче. До них є додаткові вимоги, пов’язані з функціональністю. Вони не лише для краси. І хоч пропозиція меблів в стилі Лофт досить пристойна, але часто це елементи виготовлені з сильно вираженими стилістичними ознаками – багато заліза і натурального дерева, заклепки і болти. У звичайний інтер’єр не поставиш.

Крім цього у них є ще один мінус – обмежена кількість моделей. Найчастіше пропонуються столи, консолі, усілякі етажерки та стелажі. Не завжди є можливість підібрати закритий пенал чи шафу. І мабуть, головний недолік – ціна.
Фірмові меблі – дорого, а пропозиції від народних умільців не вражають різноманіттям.

Меблі у стилі Лофт купити… недорого?

Колекція меблів у вітальню чи їдальню Brolo. Виробник - фабрика MebleWojcik (Войчик) Польща
Варто звернути увагу на сміливий геометричний малюнок на фасадах

Не будемо стверджувати, що у нас є стовідсотковий рецепт щастя.
Ні звичайно.
Але є варіант, який можна вважати непоганим компромісом для тих, хто мріє про лофт, проте не готовий до радикальних експериментів.
Це нова колекція меблів Brolo, від польської фабрики MebleWojcik.

Так. Це не меблі у стилі лофт, в традиційному розумінні цього слова. Ми не пропонуємо меблі Brolo в інтер’єри з історичною достовірністю, і не радимо їх тим, хто може собі дозволити дорогі рішення. Йдеться про настрої і тенденції, запозичені зі стилю Лофт. Про бажання додати в повсякденну атмосферу частинку такого трендового і модного стилю.

У колекції є усе необхідне для вітальні. Вітрини, полки, стелажі, розкладний і журнальний столи, і декілька варіантів комодів. Звичайний модельний ряд, перевірений часом. Такі ж, перевірені на тисячах інтер’єрів, розміри. Все може бути застосовано для звичайної кімнати.

Колекція меблів для вітальні Brolo. Виробник - фабрика MebleWojcik (Войчик) Польща
Колекція меблів Brolo виглядає стримано та стильно

Головне в колекції Brolo – це дизайн. Гарне поєднання кольорів корпусу і фасадів, геометричний малюнок на фасадах і металеві ніжки особливої конструкції. Саме цим колекція сильно відрізняється і дає можливість розглядати її як варіант для інтер’єрів у стилі лофт.

Колекція Brolo високо оцінена фахівцями, і, фактично, визнана одним з кращих дизайнерських рішень на виставці в Познані, яка проходила навесні 2018 року. Більше того, завдяки появі цієї колекції виробник отримав одну з найпочесніших нагород цієї виставки – «MTP Gold Medal» у номінації “Прем’єра”. Цією медаллю нагороджуються виробники, які внесли вагомий вклад у розвиток меблевої промисловості Польщі.

Меблі у стилі лофт в Хмельницькому

Колекція зовсім нова, і на цей момент ще відсутня в нашому торговому залі. Але зовсім скоро, колекція Brolo (Броло) надійде в наш виставковий зал. Проте вже зараз, вона доступна для замовлень. Варто визнати, що з таким особливим дизайном, та зважаючи на високий рівень якості меблів від компанії MebleWojcik, ці меблі можна замовляти по каталогу. Розчарування не буде.  Отже, якщо Ви шукайте меблі у стилі лофт в Хмельницькому, з 20-го серпня – ласкаво просимо до нас.  Меблі Brolo – це варто побачити!

Колекція меблів Brolo. Виробник - фабрика MebleWojcik (Войчик) Польща
В колекції є достатньо елементів різного функціонального призначення
Колекція меблів Brolo. Виробник - фабрика MebleWojcik (Войчик) Польща
Внутрішня частина меблів – чорного кольору. Виглядає стильно та незвично