Меблі Tiziano. Знижка 15%, Z98

Меблі Tiziano. Знижка 15%

Знижки на меблі Tiziano! Взагалі, ця колекція протягом останніх декількох років тримається в топі продажу корпусних меблів в Україні. Але акційну пропозицію ми отримали від офіційного представника, і, звичайно скористалися цією обставиною. Отже, червень та липень – чудова нагода купувати меблі Тіціано.

Звичайно, літні місяці не найкращий час для купівлі меблів. Відпочинок, море, або ремонт – ці клопоти забирають час увагу та кошти. Але спокуса занадто велика!

15% – це суттєва знижка і нею варто скористатися.

Декілька слів про меблі з колекції Тіціано.

На Ваш вибір пропонується два десятки меблевих елементів, які можна застосувати при створенні інтер’єру вітальні, їдальні та спальної кімнати. Колекція відрізняється цікавою комбінацією глянцевих фасадів зі структрою деревини. Таке поєднання поверхонь досить сміливо виглядає, підкреслюючи одне одного. Меблеві елементи виглядають масивно, а додаткове освітлення додає особливого шарму і самим меблям і приміщенню, де вони знаходяться.

Декілька фото інтер’єрів з меблями Tiziano.

Меблі для вітальні з колекції Tiziano
Колекція меблів Tiziano
Знижки на меблі Tiziano
Меблі з колекції Тіціано виглядають досить масивно, тому можна використати лише декілька елементів.
Спальня Тіціано Тициано Меблі Forte Tiziano
Спальня Tiziano – сучасний європейський дизайн

Переглянути акційні ціни можна в розділі Колекція Tiziano Але найкраще – побачити їх на власні очі. Тому ми, як завжди, запрошуємо Вас до наших салонів у Хмельницькому.

Знижки на меблі Tiziano діють лише до 31 липня 2019 року. Поспішайте скористатись вигідною пропозицією!

 

×