Меблі Pello зі знижкою 15%, Z98

Меблі Pello зі знижкою 15%

З 01.10.2019 по 31.10.2019 у нас нова акція – знижка на меблі Pello! Колекція на ринку вже багато років і її сміливо можна назвати легендарною. Своє почесне місце на ринку ці меблі по-справжньому заслужили. І про це варто написати декілька слів.
Неможливо ввести в оману покупців одразу в багатьох країнах і протягом декількох років. За меблі Пелло споживач голосує власними грошима, тим самим підтверджуючи їх конкурентні переваги. Що ж саме так подобається покупцям?
Якщо перерахувати, то конкурентних переваг не так багато, проте вони зрозумілі і досить вагомі.

  • Доступна ціна
  • Традиційна кольорова гама
  • Лаконічний дизайн
  • Функціональність

Меблі Pello – європейського виробництва ціна на які прив’язана до курсу валюти, в усі часи легко конкурували з меблями вітчизняного виробництва. При чому, якість завжди була і залишається високою. За час існування колекції на українському ринку було безліч спроб скопіювати її, але усі ці спроби були марними. Ціна оригінальних меблів не залишала шансів усім підробкам.

Меблі Pello купити у Хмельницькому
Використання традиційних колорів – фактор успіху колекції Пелло

Використання традиційних кольорів для корпусів та фасадів може видатись дещо старомодним, але саме це рішення стало однією зі складових успіху колекції. Комерційна назва кольору – “сосна ларедо темна”. На словах, його можна описати як тепло-шоколадний або коричневий. Незважаючи на перемінливу моду продажі колекції переконливо продемонстрували яка величезна кількість покупців саме таким бачать колір своїх меблів. Нікого не лякає темний колір – його вдало поєднують зі світлими стінами і отримують чудові інтер’єри.

Прості форми та відсутність декору і ручок – це одна з справді проривних ідей, які забепечили успіх меблів Пелло. Вони виглядають сучасно і це буде тривати дуже і дуже довго. Дизайн колекції виводить її поза часові рамки.

Меблі для вітальні Pello. Польща. Фабрика MebleWojcik
Лаконічний дизайн колекції та відсутність видимої фурнітури – чудове рішення для сучасного інтер’єру

На сьогодні у лінійці Pello 18 елементів. Їх можна назвати еталоном оптимальних розмірів та функціональності. Є все що потрібно – вітрини, комоди, полиці, шафа… Елементи можна комбінувати у будь-які конфігурації. Можна ставити окремо, або створювати “меблеву стінку”. Варіантів комбінування багато і це дарує простір для експериментів.

І, як завжди, ми запрошуємо Вас відвідати наш салон у Хмельницькому. Все ж таки, краще все побачити на власні очі. Нагадуємо, що знижка на меблі Pello діє до 31 жовтня 2019 року. Варто скористатися!

ПЕРЕГЛЯНУТИ КОЛЕКЦІЮ PELLO
×