Меблі 18+

Меблі з колекції Cordoba

Трохи про меблі на металевих ніжках…

Новаторам – привіт!
Консерваторам радимо одразу натискувати кнопку “далі”.

Чого витріщатися на революційне, якщо знаєш, що забракне духу на експеримент?

Ми вже раніше писали про лофт. З того часу нічого не змінилося. Якщо коротко, то продажі меблів для цього стилю поки що не сягнули значних розмірів. Йдуть розмови, тривають обговорення, ми вже ходимо в кафешки та ресторани з такими інтер’єрами, там чути “ахи-охи”, але масовим лофт не став.

Може й не стане. Можливо його привабливість саме в цій альтернативності та зухвалості?

 

Щоб зважитися на лофт – потрібен характер.

 

Щоб зважитися на лофт – потрібен характер. А поки більшість обирає “бежеве” та традиційне. Ну і нехай там вибирають. Не будемо їм заважати. Поговоримо з молодими та сміливими…

Борода і татуха ще не ознака належності до сучасних та просунутих. Проте візуальні бунтарські елементи дають надію, що і в інтер’єрах найближчим часом відбуватимуться зміни. І хтось точно зробить цей сміливий крок і поставить вдома меблі на металевих ніжках 🙂

В нашому асортименті – це друга пропозиція меблів на металевих ніжках. Вже є колекція Brolo, а тепер ми маємо ще одну, яка називається Cordoba.

Колекція Cordoba - наповнена духом мінімалізму
Колекція Cordoba – наповнена духом мінімалізму

Колекція складається з десяти елементів для вітальні, до яких ми усі вже давно звикли. Вітрини, комоди, тумби під телевізор, полиці та журнальний стіл. Функціональні задачі вітальні чи іншого приміщення будуть виконуватися як завжди. А от дизайн колекції точно не можна назвати звичайним.

Cordoba наповнена духом мінімалізму та прагненням до справжнього. Не до натурального, а до справжнього. Справжній метал, проста деревина з виразною текстурою, та такий моднячий чорний матовий колір… Матеріали, яких можна торкнутися, і які переносять нас з віртуального в реальний світ. Принаймі, хоча б частково.

Меблі з колекції Cordoba. Для сміливих і рішучих.
Меблі з колекції Cordoba. Для сміливих і рішучих.

Металеві ніжки зовсім не означають, що меблі призначені лише для стилю лофт. Єдине що може обмежити використання цих меблів в інтер’єрі – це страх, та відсутність фантазії.

Але ні. Навіть фантазію можна “полікувати” картинками з інтернету. Тому залишимо в списку причин лише страх.

МЕНІ НЕ СТРАШНО