Ліжка для підлітків

Ліжка для підлітків - 1

З підлітками завжди непросто. Все їм не так, вони вже майже дорослі і мають свою думку, а ми до цього не звикли і все не можемо усвідомити нову реальність. Так. Вони вже майже дорослі. І речі потрібно купувати інших розмірів і меблі також. І ліжка для підлітків – це також окрема тема. І ми спробуємо показати свою пропозицію у цьому товарному сегменті.

Чим відрізняються ліжка для підлітків? Однозначних і чітких відмінностей мабуть немає, проте є досить виразні вимоги, та тенденції, за якими можна звузити коло пошуків.

Ліжка для підлітків. Що потрібно врахувати при виборі.

Дизайн

Починаємо потроху забувати про “мімішність” та яскраві кольори, Іграшкова фурнітура (ручечки та інше оздоблення) – оминаємо. Все має бути сучасно та стильно. Не заморочуємося підбором кольору ліжка до існуючих меблів. Можна розглянути інші кольри та запозичити ідеї з інтер’єрних зображень. Іх повно в інтернеті, і дуже непогано, якщо до пошуку залучити дитину. Це і корисно і ефективно.

Можна підібрати колір майбутнього ліжка за принципом контрасту. Це не складно.

Також не оминайте увагою ліжка обтягнуті тканиною (м’які ліжка). Вони дуже популярні, і вибір тканин майже безмежний.

Розміри

Тут чітких рекомендацій немає. Але “чим більше – тим краще” – не таке вже й погане правило. Сучасна молодь відрізняється високим зростом. В жодному разі не забувайте про це! Довжина спального місця має бути не менше 200 см. Ширина – не такий критичний параметр. Сьогодні на ринку досить велика пропозиція ліжок з великою кількістю “кроків” по ширині. Від 90 см. до 200 см. Нічого страшного, якщо ліжко буде широке. Комфорт ще нікому не завадив.

Ліжка для підлітків купити
Підйомний механізм та ніша для зберігання білизни важливий аргумент при виборі ліжка

Конструкція

Що потрібно врахувати в конструкції? Ліжка для підлітків бажано вибирати з нішею для білизни та з підйомним механізмом. Проте, якщо у кімнаті достатньо місць для зберігання, то можна особливо цим не перейматися. Так буде дешевше. Можна розглянути варіанти з шухлядами для білизни. Не оминайте увагою конструкції з додатковим функціоналом у вигляді освітлення чи поличок. Більшість сучасних ліжок мають ортопедичну основу і матрас можна вибрати за конкретними побажаннями та параметрами ваги.

Ми маємо непогану пропозицію таких ліжок. Усі ці товари можливо замовити в нашому інтернет-магазині чи в салонах. М’які ліжка – чудове рішення для підліткової кімнати. Зверніть увагу на розміри, у яких можна замовляти ліжка. Вони можуть бути різними.