Крісло розкладне | Модель Чарлі

Крісло Чарлі. Блест

Ввечері, коли біганина закінчується і зроблено домашні справи, залишається зовсім небагато часу для себе. Всі ми потребуємо такого відпочинку, а дехто просто відчайдушно його вимагає…
Для відновлення потрібен абсолютний комфорт, який складається не тільки з м’якого сидіння або лежання. Іноді потрібна дистанція від всіх! І навіть нахабного кота потрібно відправляти по його котячих справах.

Спокій.
Тиша.
І своя, окрема зона комфорту …

– Знайома ситуація?
– Вам потрібно комфортне крісло з розкладкою.

І у нас таке є!
Модель Чарлі від української компанії Blest.
Глибока посадка, зручний вигин спинки і просто приголомшливо зручний механізм розкладання. Що ще потрібно для повноцінного відпочинку?

Модель Чарлі від української компанії Blest. Глибока посадка, зручний вигин спинки і просто приголомшливо зручний механізм розкладки.

Крісло можна виготовити зі шкіри, шкірзамінника або меблевої тканини. Вибір матеріалів оббивки – величезний!
Габаритні розміри:
Ширина – 89 см. Глибина – 91 см. Висота – 107 см.
У крісла висока спинка – це дозволяє відкинути голову і повністю розслабитися. Навіть в положенні сидячи – дуже комфортно, а якщо розкласти крісло, то можна абсолютно розслабитися і добре відпочити всього за 20 хвилин а потім вже покликати кота 🙂

У нашому торговому залі є кілька крісел Чарлі в різних тканинах. Так що приходьте, сідайте, пробуйте. Якщо купите – залишитеся задоволені.

 

Комфортне крісло Чарлі |Модель від українського бренду Blest
Комфортне крісло Чарлі |Модель від українського бренду Blest

 

Чарлі - стильне крісло з розкладкою
Чарлі – стильне крісло з розкладкою