Колекція меблів Tiziano. Знижка 20%

Колекція меблів Tiziano

Колекція меблів Tiziano – беззаперечний хіт продажів в Україні і поза її межами. Ми вже неодноразово включали її в перелік акціних товарів, і робимо це знову. Цього разу знижка 20% діє на усі елементи колекції; для вітальні і для спальні.

Дизайн меблів Тіціано відрізняється сміливим комбінуванням глянцевих фасадів з корпусом, який має чітко виражену текстуру деревини. Колір фасадів –Бежевий глянець, а корпусу –Дуб античний. Елементи колекції, як правило, виглядають масивно, хоча, їх реальні габаритні розміри не набагато відрізняються від типових. Але цей “ефект великого розміру”, однозначно додає колекції виразності та соліднішого вигляду.

Меблі для вітальні Тіціано
Колекція меблів Tiziano. Знижка 20%

 

Усім подобаються ергономічні ручки. Насправді їх і ручками назвати складно. Це вже окремий дизайнерський елемент, який має функціональне призначення ручки. Виконані у вигляді рельєфних вставок з дерева, та прикрашені внутрішнім декоративним освітленням, вони є одним з найголовніших акцентів у дизайні.

Спальня Тіціано купити в Хмельницькому

 

 

Колекція меблів Tiziano отримала приголомшливий успіх на меблевих ринках Європи. І це стало приводом для розширення модельного ряду. Тепер ми можемо запропонувати і меблі для спальні з цієї колекції. У спальні Тіціано є два варіанти ліжок з різною шириною спального місця (160 см. × 200 см. та 180 см. × 200 см.), а також тридверна шафа, комод та приліжкові тумби.

Акція триватиме до 30.04.2020 року.