Спальня Bellevue

Останні декілька років ми спостерігаємо просто-таки повальне захоплення меблями в білому кольорі. Глобальне божевілля на темі світлих кольорів стало дійсно стійкою тенденцією. Але не всі покупці думають однаково – і це чудово! У нас з’являється можливість запропонувати щось інше. І якщо Ви запланували купити спальню у Хмельницькому, то завітайте до нас, якраз таке «інше» в нас є.

Йдеться про спальню Bellevue (Бельв’ю), від польської меблевої компанії Forte.
Це зовсім не новинка, та вона викликає величезний інтерес відвідувачів, а це демонструє її поки що нерозкритий потенціал.
Чим же така особлива спальня Bellevue?
У ній не так багато елементів, але кожен з родзинкою.
Розглянемо докладніше.

Ліжко

Ліжко виготовлено єдиною конструкцією з тумбами. Таке рішення різко збільшує габаритні розміри ліжка по ширині, і, як наслідок, суттєво звужує аудиторію споживачів – не в кожному будинку є необхідний простір для її встановлення. Але цей недолік з лишком окупається ефектним зовнішнім виглядом. У торговому залі, на неї звертає увагу 90% відвідувачів. Природно, причина такого інтересу не лише конструкція.

Спальня Bellevue - 1

 

Наступний ефектний хід – м’яке узголів’я з чорної еко-шкіри. Воно подобається всім. Слід зазначити, що загальне кольорове рішення спальні (комбінування кольорів дуб болотний і дуб чорний) – можна вважати мега-вдалим. Спальня виглядає дорого і незвично. У ліжку цей комбінований підхід підкреслено за допомогою чорного цоколя і узголів’я, а також верхніми і нижніми кришками тумбочок.

Спальня Bellevue - 3

Візуально узголів’я виглядає м’яким і комфортним, але не просто затишно-комфортним, а стильним і навіть злегка зухвалим. Це враження ще більше посилюється завдяки тонкому освітленню. Не ліжко, а справжній арт-об’єкт.
Додаткові опції – підйомний механізм, оснащений спеціальними ліфтами-амортизаторами. Піднімати ортопедичну основу легко та зручно.
Ліжка поставляються в двох розмірах спального місця – 160 см. × 200 см. І 180 см. × 200 см.

Комод

Спальня Bellevue - 5

Здавалося б – що нового можна придумати в дизайні комода? Виявилося, що можна. Потужний товстий корпус, відкриті полички з асиметричним розташуванням, відкрита ніша у верхній частині комоду, великі і зручні шухляди та велике вертикальне відділення для зберігання. По фасадній частині комод виконаний в двох рівнях, і це оригінальне рішення не залишилося без уваги. Покупці помічають і коментують це вголос.

Приставний пуф

Не дуже поширений виріб – це видно по реакції клієнтів. Не всі одразу розуміють навіщо їм пуф. Більшість покупців приходять в салон з уже сформованою уявою про майбутню спальню. І цей елемент явно не входить в їх плани. Але враження він справляє миттєво. Розпочинається жваве сімейне обговорення …

Спальня Bellevue - 7

А обговорювати є що. Пуф красивий, і разом з ліжком виглядає шикарно! Але приваблює не тільки зовнішнім виглядом. Приставний пуф має реальне практичне застосування. На нього зручно присісти під час приведення себе в порядок вранці, або перед сном. Крім того, він оснащений місткою нішею для зберігання, а всілякі сховища завжди викликали неабияку зацікавленість покупців.
Пуф поставляється в двох розмірах відповідних для кожного розміру ліжок.

 

Шафа

Складно пригадати спальню, в якій шафи користувалися б такою популярністю. Їх завжди продається наполовину менше, ніж ліжок. Не в кожній спальні є місце для шафи, часто споживач виготовляє шафу-купе “під замовлення” або використовує гардеробну кімнату. Проте у випадку зі спальнею Bellevue – все по-іншому. Ми можемо констатувати факт майже однакового продажу шаф і ліжок, і навіть випадки окремих продажів шаф без спальні, а це багато про що говорить …

Bellevue-Колекція меблів | Меблі Форте купити в Україні | Forte Meble

У колекції пропонується відразу 5 видів шаф. Це теж одна з причин популярності, так як є можливість підібрати шафу з максимально підходящими розмірами. Розміри по ширині – 171 см., 200 см., 220 см., 261 см., 270 см. Такий крок розмірів дозволяє скласти необхідну конфігурацію майже у всіх випадках. Якщо і ці розміри не вирішують проблему, то завжди є можливість встановити дві шафи, підібравши необхідну комбінацію за розмірами.
Ми звернули увагу на те, що в більшості випадків покупець настільки закохується в “картинку”, що з легкістю жертвує невідповідністю розмірів шафи з розмірами місця в спальні. Враження від зовнішнього вигляду шафи перемагає перфекціонізм.
Але не тільки емоційні рішення забезпечують успіх шаф Bellevue. Якісне виконання і матеріали, відмінна ергономіка, місткість, зручне підсвічування і додаткове наповнення шаф – стають переконливими аргументами при покупці.
Повертаючись до зовнішнього вигляду, варто звернути увагу на декоративну рамку, якою можна доукомплектувати шафу. Це приголомшливе дизайнерське рішення повністю прийнято ринком. Про це говорять продажі. Практично всі замовлення шаф відбуваються із замовленням декоративної рамки. З нею шафа виглядає ще краще.

Спальня Bellevue є прикладом успіху. Безліч цікавих дизайнерських і функціональних рішень, висока якість і адекватна ціна – ці переваги не залишилися без уваги. Спальня користується популярністю, і буде актуальною ще не один рік.

Природно, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому, ми запрошуємо Вас в наш салон, де можна детально розглянути усі переваги спальні.