Ви переглядаєте: Дивани

Вері Хеппі – маленький диван з великими можливостями

Є у нас такий симпатичний виріб від компанії Blest – диван Вері Хеппі. Невеликий диванчик з сучасним дизайном, і з досить великими можливостями.Дизайн Ви бачите самі. Прості форми, цікава прострочка посадкової частини, акуратні подушки і додаткова бібліотечка.Завдяки вдалим пропорціям диван виглядає збалансовано і гармонійно.Але головна фішка – розміри і розкладка. Вері Хеппі підійде для переважної більшості сучасних квартир з невеликими кімнатами. Габаритні розміри дивана (231 см. ширина і 158 см. глибина) – різко підвищують його шанси при виборі кутового дивана для кімнати з невеликими розмірами. У конструкції дивана використані відразу два механізми розкладки – поворотний, і “єврокнижка”.

Best Sellers березень-квітень 2018

І знову чудова нагода придбати прекрасні меблі фабрики Блест за спеціальними цінами! З 01.03.2018 по 30.04.2018 надаємо знижку 15% на моделі – Лаціо, Нарні, Текні Нью, Вері Хеппі, крісло Чарлі та ліжко Беверлі.
Знижка діє на будь-яку з цих моделей, які є в торговому залі, та на замовлення в будь-якій тканині без обмежень.
Чекаємо на Вас у наших салонах!

ДИВАН НА ВИСОКИХ НІЖКАХ | АТАРІ BLEST

Шукаєте диван на високих ніжках? Зверніть увагу на модель Атарі від фабрики Блест.
Дивани на високих ніжках вже кілька років присутні на нашому ринку. Але, як все нове і незвичне, вони не одразу були сприйняті ринком. Та час іде, споживачі адаптуються до модних тенденцій, і поступово починають звертати увагу на нові пропозиції.
Може тому, а може тому, що більшість імпортних аналогів не оснащувалися спальним місцем, але диван Атарі, був сприйнятий дуже добре. Увагу та визнання він отримав з перших днів появи, і практично одразу, підтвердив свою успішність продажами.

ДИВАН З РОЗКЛАДКОЮ ВПЕРЕД

У випадках, коли не вистачає місця для розкладання дивану по його довшій стороні, на допомогу приходять механізми з розкладкою вперед, чи так звані, викатні механізми

Як його тільки не називають… – Диван з викатним механізмом, диван з розкладкою вперед, диван що висувається вперед… Питання способу трансформування спального місця залишається одним з найактуальніших. Велика битва за простір триває, і ми, разом зі споживачами, приймаємо в ній активну участь. У випадку, коли є брак місця в кімнаті, і спати по довгій стороні дивана не можна, застосування механізму. який розкладається вперед, є практично єдино можливим варіантом.

ДИВАНО-LAVIANO

Є така особлива для нас колекція м’яких меблів – Laviano.
Її важко описати словами, добре що є файні фото 🙂

Балансування на грані різних стилів, при умові гарного смаку,  дає виняткові результати. Таких спроб купа, та особливими досягненнями мало хто може похвалитися. Але є все-таки талановиті дизайнери. Один з них працює у польській компанії Bydgoskie Meble.

ДИВАН З ГЛИБОКОЮ ПОСАДКОЮ | МОДЕЛЬ ОКСІ

Часто клієнт розпочинає розмову з такої фрази: – Дайте диван з глибокою посадкою!
Вибираючи диван, кожен керується своїми міркуваннями та вимогами. Але глибока посадка – досить чітка умова при виборі дивану. Особливо це стосується людей із високим зростом.

×