Category Archives: Дивани

Вері Хеппі – маленький диван з великими можливостями

Вері Хеппі - кутовий диван Blest

Є у нас такий симпатичний виріб від компанії Blest – диван Вері Хеппі. Невеликий диванчик з сучасним дизайном, і з досить великими можливостями.Дизайн Ви бачите самі. Прості форми, цікава прострочка посадкової частини, акуратні подушки і додаткова бібліотечка.Завдяки вдалим пропорціям диван виглядає збалансовано і гармонійно.Але головна фішка – розміри і розкладка. Вері Хеппі підійде для переважної більшості сучасних квартир з невеликими кімнатами. Габаритні розміри дивана (231 см. ширина і 158 см. глибина) – різко підвищують його шанси при виборі кутового дивана для кімнати з невеликими розмірами. У конструкції дивана використані відразу два механізми розкладки – поворотний, і “єврокнижка”.

ДИВАН НА ВИСОКИХ НІЖКАХ | АТАРІ BLEST

Диван Атарі. Блест

Шукаєте диван на високих ніжках? Зверніть увагу на модель Атарі від фабрики Блест.
Дивани на високих ніжках вже кілька років присутні на нашому ринку. Але, як все нове і незвичне, вони не одразу були сприйняті ринком. Та час іде, споживачі адаптуються до модних тенденцій, і поступово починають звертати увагу на нові пропозиції.
Може тому, а може тому, що більшість імпортних аналогів не оснащувалися спальним місцем, але диван Атарі, був сприйнятий дуже добре. Увагу та визнання він отримав з перших днів появи, і практично одразу, підтвердив свою успішність продажами.

ДИВАН З РОЗКЛАДКОЮ ВПЕРЕД

Бокова бібліотека в дивані Фьюджі

У випадках, коли не вистачає місця для розкладання дивану по його довшій стороні, на допомогу приходять механізми з розкладкою вперед, чи так звані, викатні механізми

Як його тільки не називають… – Диван з викатним механізмом, диван з розкладкою вперед, диван що висувається вперед… Питання способу трансформування спального місця залишається одним з найактуальніших. Велика битва за простір триває, і ми, разом зі споживачами, приймаємо в ній активну участь. У випадку, коли є брак місця в кімнаті, і спати по довгій стороні дивана не можна, застосування механізму. який розкладається вперед, є практично єдино можливим варіантом.

ДИВАНО-LAVIANO

Є така особлива для нас колекція м’яких меблів – Laviano.
Її важко описати словами, добре що є файні фото 🙂

Балансування на грані різних стилів, при умові гарного смаку,  дає виняткові результати. Таких спроб купа, та особливими досягненнями мало хто може похвалитися. Але є все-таки талановиті дизайнери. Один з них працює у польській компанії Bydgoskie Meble.

ДИВАН З ГЛИБОКОЮ ПОСАДКОЮ | МОДЕЛЬ ОКСІ

Диван Оксі. Фабрика Блест

Часто клієнт розпочинає розмову з такої фрази: – Дайте диван з глибокою посадкою!
Вибираючи диван, кожен керується своїми міркуваннями та вимогами. Але глибока посадка – досить чітка умова при виборі дивану. Особливо це стосується людей із високим зростом.