ДИВАН З РОЗКЛАДКОЮ ВПЕРЕД

Бокова бібліотека в дивані Фьюджі

У випадках, коли не вистачає місця для розкладання дивану по його довшій стороні, на допомогу приходять механізми з розкладкою вперед, чи так звані, викатні механізми

Як його тільки не називають… – Диван з викатним механізмом, диван з розкладкою вперед, диван що висувається вперед… Питання способу трансформування спального місця залишається одним з найактуальніших. Велика битва за простір триває, і ми, разом зі споживачами, приймаємо в ній активну участь. У випадку, коли є брак місця в кімнаті, і спати по довгій стороні дивана не можна, застосування механізму. який розкладається вперед, є практично єдино можливим варіантом. Сьогодні ми розповімо про моделі Фьюджі, популярної української компанії Блест. Ця модель розкладається вперед і оснащена механізмом типу “Дельфін”.

Дельфін – він називається тому, шо в процесі розкладки, одна з частин спального місця здійснює рух, схоже на вистрибування дельфіна з води. Механізм досить поширений, може не ідеальний, з точки зору зручності, але давно прийнятий ринком. Але про все по порядку.

ДИЗАЙН

Складно словами описувати мінімалістичний дизайн. Око немає за що зачепитися. Нема складочок, гудзиків та інших прикрас. Головне в таких моделях – силует і пропорції.
З цим у моделі Фьюджі, все чудово!
Сучасний лаконічний дизайн, з добре продуманими пропорціями. Всі видимі частини та линії добре дружать між собою. Диван створює враження стійкого, надійного, і є таким насправді.
Варто зазначити форму підлокітника. Одна із його граней – та що з внутрішньої сторони дивана – зроблена під кутом. У нижній частині підлокітник залишається масивним, а у верхній тоншим, що візуально збільшує розмір посадочного місця. А ще така форма підлокітника, якщо оцінювати її в комплексі з посадковим місцем і подушками, створює відчуття затишного гніздечка. Нам так здається, принаймні.

Фьюджі комплектується трьома великими подушками і додатковими поперековими подушечками. До речі, як правило, саме на них “відриваються” покупці при виборі оббивки дивана. Що говорити, гріх не використати таку милу форму, для додаткового акценту.

І ще. Висота дивану дозволяє поставити його не тільки біля стіни, але й посередині кімнати.

КОМПЛЕКТАЦІЇ

Комплектацій цілком достатньо. Є прямий диван, крісло і диван. Передбачена додаткова “приємність” у вигляді бічної бібліотеки з поличкою. Бібліотека може бути виготовлена в шести кольорах. Але якщо Ви не налаштовані на “тверді” рішення при виборі м’яких меблів, то можна замовляти в традиційному варіанті – все м’яке.

У нашому салоні зараз представлений кутовий варіант дивана Фьюджі. Досить великий за розмірами. Його довжина становить 319 см. , глибина 187 см. і висота 65 см.
Коротка сторона дозволяє використовувати цю модель в середніх за розміром приміщеннях. Крило довжиною 187 см, насправді, не таке вже й велике, але відчуття масштабності кутового дивана створює. Диван виглядає солідно, а оптимальна глибина – це дуже важлива обставина, а в деяких випадках навіть і перевага. Якщо що – диван влізе!

РОЗКЛАДКА

А тепер повернемося до того, з чого й почали. Механізм з розкладкою вперед і т. ін.
У нашому випадку в дивані встановлено саме такий варіант розкладки — ” дельфін +.
Такий, та не такий! У ньому є положення RELAX!

Механізм трансформації легко витягується на себе. Робити це зручно – передбачена спеціальна тканинна петля.
Нижня частина дивана на спеціальних коліщатах виїжджає вперед, і з’явилася ніші, рухом вгору піднімається м’яка частина, яка і є половиною спального місця.

Принципова відмінність механізму, встановленого в дивані Фьюджі полягає в тому, що висувається вперед не тільки видима посадкова але й та частина, яка захована під спинкою.

Такий тип механізму трансформації зустрічається нечасто. Він дає незаперечну перевагу – при його розкладанні ми отримуємо збільшене по довжині спальне місце.

Але у цього механізму ще одна особливість – він приймає специфічне положення, яке називається RELAX. Це положення, при якому збільшується посадкова частина для комфортного положення “напівлежачи”. Дуже зручно дивитися телевізор або читати.
Ще раз звертаємо Вашу увагу, що в цій моделі спальне місце не вздовж довгою боку дивана, а поперек.

ОПЦІЇ

У кутовому сегменті, його називають отоманкою, передбачена ніша для зберігання постільної білизни. Ніша цілком достатнього розміру і оснащена дуже потужними амортизаторами. Піднімати посадкову частина зовсім нескладно.

ОББИВКА

Диван Фьюджі можна замовити в різних тканинах. Асортимент величезний! Модель, представлена зараз в нашому торговому залі виготовлена в тканини Victoria – вона приємна на дотик та комфортна. Тканина має гарну теплопровідність, що додає додатковий тактильний комфорт у будь-який час року.

Але скільки про дивані не розповідай, та для отримання повної уяви, в нього потрібно сісти. Тому, чекаємо Вас у нашому салоні. Тут Ви зможете познайомитися з моделлю Фьюджі більш детально.

І наостанок кілька фотографій.

Бокова бібліотека в дивані Фьюджі
Бокова бібліотека в дивані Фьюджі
Розкладне спальне місце в дивані Фьюджі
Розкладне спальне місце в дивані Фьюджі