ДИВАН У СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ

Диван у стилі мінімалізм. Модель Джулі. Blest

Рано чи пізно, все ми стикаємося з покупкою житла і ремонтом. Виникає тисяча проблем і питань, і разом з ними, приходить усвідомлення того, що наше розуміння про стилі та інтер’єрі знаходиться на примітивному рівні. Не те щоб взагалі повний нуль … Ні. Людина, що живе в сучасному світі, мимоволі акумулює різноманітну інформацію, в тому числі, і про стилі в інтер’єрі. Але як тільки приходить час втілення ідей в життя, відразу розумієш – все погано. Бракує знань, досвіду і розуміння з чого все це складається.

Багатьом з нас подобається мінімалізм.
Привабливі картинки з каталогів і рекламних сюжетів розбурхують уяву і будять архітектора що спить всередині нас 🙂
Досконалі пропорції і вражаюча чистота стилю не може не подобатися. В сюжетах, в яких ми бачимо ці прекрасні інтер’єри доповнені їх мешканцями. Вони ідеальні, гарні і виглядають ледь відсторонено – як і годиться “вищим” істотам. Ми загораемся ідеєю і починаємо втілювати, забуваючи про те, що у більшості з нас архітектор спить занадто міцно, а може навіть вічним сном 🙂
Закінчується ремонт і ми залишаємося один на один з чимось…

– Чому не вийшло?
– Та тому, що зробити просте і досконале – найважче. Бачити простір, відчувати лінії та пропорції, вміло грати з текстурами і матеріалами – це не просто талант. Це Божий Дар! І як будь-який інший дар, він дається не всім. Але крім дару, треба мати під руками інгредієнти такої простої і такої складної страви як мінімалізм. І якщо для створення форм є гіпсокартон, а для кольору – фарба, то наповнення інтер’єру меблями, освітленням і декором вимагає цілком конкретної наявності таких товарів. Їх фізично потрібно знайти.

Так ось.
Для тих щасливчиків, які мають дар, ну або хоча-б гроші на хорошого дизайнера :), призначена друга частина цієї статті.

ДИВАН В СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ

Незважаючи на очевидну популярність цього стилю, підходящих меблів на так вже й багато. Якщо грошей не просто достатньо, а навалом – тоді простіше. Є достатньо зарубіжних виробників. Вибираємо, замовляємо, чекаємо – і немає проблем. Але, якщо власної нафтової свердловини у Вас немає, а в дивані Вам потрібен функціонал (наприклад – розкладка), то знайти таку модель дуже і дуже непросто.

У нас такий диван є! Це прекрасна модель Джулі, виробництва української компанії Blest.

Диван у стилі мінімалізм. Модель Джулі. Blest
Диван у стилі мінімалізм. Модель Джулі. Blest

Дизайн Ви бачите самі. Що тут говорити. Він прекрасний!
Розповімо про деталі.

Модель Джулі – це кутовий диван із пуфом. Лаконічний і досконалий, з достатнім набором функціоналу, так би мовити, “на всі випадки життя”.
Регульовані по висоті підголівники, з підйомним механізмом. Спинка, що також регулюється дає можливість підібрати кут нахилу. Симпатична вставка-столик. У нашому випадку одна з поверхонь виконана з чорного скла. Але може бути виготовлена з ДСП в шести різних кольорах. Столик двосторонній. Якщо його перевернути, Ви отримаєте м’яку поверхню з тієї ж тканини, що і диван.
Ніжки виготовлені з хромованої сталі. Висота ніжок – 12 см.

Український ринок важко приймає м’які меблі без розкладки. Прагматичність і запасливість мабуть закладена в нас генетично 🙂 Компанія Блест врахувала це і обладнала диван Джулі розкладним механізмом типу “дельфін”. Якщо вже мінімалізм, то вже з неабиякою часткою української господарності.

Вбудований бар в дивані Джулі
Вбудований бар в дивані Джулі

Але на цьому конкурентні переваги не закінчуються. Так щоб вже зовсім “добити” – розкриємо ще одну фішку. В боковині дивана є прихований бар. Як не крути, але це ще одна таємна мрія, притаманна нашому споживачеві. Недбалим рухом відкинути боковину дивана, а там…
Ну Ви розумієте…
В очах гостей здивування..
Що гріха таїти. Таке “кіно” прокручується в головах багатьох.
А тут мрію включено в комплект 🙂

Підголовники, що регулюються
Підголовники, що регулюються

Представлена у нас в салоні модель дивану Джулі виконана в тканині Bambu 112. Це тканина італійської компанії ” Italvelutti. Продукція цього виробника добре відома в нашій країні. Italvelutti – безумовний авторитет у світі тканин, а особливо в частині модних тенденцій. Детальніше про колекцію та саму фабрику, Ви можете дізнатися на сайті представника Italvelutti в Україні – компанії Interior-fabrics (натисніть на посилання). Але декілька слів про колекцію Bambu ми все-таки скажемо.
Bambu стала однією з найулюбленіних нами, а тепер вже і багатьма клієнтами. Тканина з виразним плетінням виглядає дуже натурально, хоча вона зроблена з 100% поліестеру, тому відрізняється прекрасними експлуатаційними характеристиками. Стійкість до стирання – 50 000 циклів згідно тесту Мартиндейла. Це прекрасний показник, адже нормою вважається 20 000 – 30 000 циклів. Тканина виготовлена з використанням запатентованого технології Zero Spot System. Технологія забезпечує потужний захист від сухих і вологих забруднень, не перешкоджаючи проникненню потоків повітря крізь тканину.

В цілому диван Джулі – дійсно сильна пропозиція у своєму сегменті. Меблі такого рівня і стилю не продаються “як гарячі пиріжки”. Але це нормально. Адже далеко не всім вдалося розбудити сплячого архітектора. 🙂 Та й в тому, що у тебе диван не такий як у всіх, є певний шик, погодьтеся.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДИВАНУ ДЖУЛІ:
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ:
Ширина – 265 см. Глибина – 177 см. Висота – 75 см.. – 94 см. (в залежності від регулювання)
МАТЕРІАЛ НІЖОК – хромована сталь
МАХАНИЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ – Дельфін
ОПЦІЇ – двосторонній столик, вбудований бар.
ОББИВКА – ТКАНИНА або ШКІРА
КАРКАС – сосновий брус

Напевно, ми досить похвалилися. Приходьте, дивіться. У салоні можна посидіти на дивані – доторкнутися, так би мовити, до мрії. А наостанок – декілька фотографій.

Розкладне спальне місце дивану Джулі
Розкладне спальне місце дивану Джулі
Стильний столик з тонованого скла
Стильний столик з тонованого скла
Хромовані ніжки в дивані Джулі
Хромовані ніжки в дивані Джулі