ДИВАН НА ВИСОКИХ НІЖКАХ | АТАРІ BLEST

Диван Атарі. Блест

Шукаєте диван на високих ніжках? Зверніть увагу на модель Атарі від фабрики Блест.
Дивани на високих ніжках вже кілька років присутні на нашому ринку. Але, як все нове і незвичне, вони не одразу були сприйняті ринком. Та час іде, споживачі адаптуються до модних тенденцій, і поступово починають звертати увагу на нові пропозиції.
Може тому, а може тому, що більшість імпортних аналогів не оснащувалися спальним місцем, але диван Атарі, був сприйнятий дуже добре. Увагу та визнання він отримав з перших днів появи, і практично одразу, підтвердив свою успішність продажами.

Диван на високих ніжках – те, що буде модним найближчі роки

Високі ніжки в м’яких, і не тільки в м’яких меблях, насправді – потужний тренд. І якщо зараз Ви не звертаєте на це увагу, то через рік-два, швидше за все, поміняєте свою думку. Меблева мода існує, і, хоч повільно, та все ж проникає в нашу свідомість.
Високі ніжки візуально полегшують меблі, роблять їх елегантнішими та витонченими. Це очевидно. Час настав, і на такі меблі з’явився стійкий попит.

Як би добре споживач не реагував на дизайн м’яких меблів, але на рішення про покупку дуже сильно впливають додаткові функціональні можливості. Меблі, повинні задовольняти не лише естетичні, але й практичні запити.
І тут треба віддати належне виробнику. До модних тенденцій, компанія Блест додала практичність, якість, та функціональність , що вже стала легендарною. Диван Атарі оснащений виставним механізмом трансформації. Це перевірене рішення забезпечує легку розкладку і комфортне спальне місце. В якості наповнювача використовується пінополіуретан, букові ламелі і пружинний блок боннель. Надійний та довговічний варіант наповнення. Міцність забезпечує каркас з соснового брусу. В дивані передбачена ніша для постільної білизни.
Диван Атарі можна похвалити за досить комфортну посадку. Глибоке посадочне місце добре доповнюється подушками. Сидіти на дивані зручно і комфортно.
Модель Атарі випускається в декількох варіантах комплектації – прямий диван, і кутові дивани у двох варіантах по довжині.

Габаритні розміри дивана:
Ширина – 224 см.
Глибина – 106 см.
Висота – 72 см.

Габаритні розміри кутового дивана:
Ширина – 240 см.
Глибина – 167 см.
Висота – 72 см.

Габаритні розміри великого кутового дивана:
Ширина – 295 см.
Глибина – 167 см.
Висота – 72 см.

Виставковий екземпляр дивана Атарі в нашому салоні виготовлений в тканини Арія Нью. Це гобелен з оригінальним переплетінням ниток. Ми вибрали поєднання приглушеного червоного кольору з бежевим. Дана тканина одна з найякісніших. Вона виготовлена польською фабрикою FARGOTEX – провідним європейським виробником меблевих тканин. Але вибір тканин, у яких можна замовити цю модель – величезний! Навряд чи знайдеться дизайнерське рішення інтер’єру, до якого ми не зможемо підібрати тканину.
Про ніжки…
Ніжки виготовляються з масиву дуба в двох кольорах – світлому і темному. Висота ніжок – 11 см.
І про дизайн…
Диван Атарі – дійсно дуже гарний. Все потрібне, практичне і функціональне – це вже додаткові аргументи на користь його придбання. Головне це дизайн.
Якщо він Вам подобається – ласкаво просимо до нас в салон!
І, як завжди, декілька фотографій.

Диван Атарі у тканині Арія Нью
Диван Атарі у тканині Арія Нью

 

Витончена боковина дивану Атарі | М'які меблі Блест
Витончена боковина дивану Атарі | М’які меблі Блест

 

Диван на високих дерев'яних ніжках - Атарі
Диван на високих дерев’яних ніжках – Атарі

 

Розкладне спальне місце дивану Атарі | М'які меблі Blest
Розкладне спальне місце дивану Атарі | М’які меблі Blest