Category Archives: Дитячі меблі

Дитячий письмовий стіл

Карантин приніс свої корективи в наше життя. Змін багато, вони різноманітні і більшість з них абсолютно несподівані для нас.

Однією з таких несподіванок стало домашнє навчання. Більшість дорослих відкрили для себе навчальний процес заново і це змусило поглянути на навчання школярів по-новому. Ніхто з нас не впевнений як розвиватиметься ситуація надалі. Коли відновиться нормальний навчальний процес, чи буде друга хвиля захворювань, чи буде знову карантин восени чи зимою?

Ліжка для підлітків

З підлітками завжди непросто. Все їм не так, вони вже майже дорослі і мають свою думку, а ми до цього не звикли і все не можемо усвідомити нову реальність. Так. Вони вже майже дорослі. І речі потрібно купувати інших розмірів і меблі також. І ліжка для підлітків – це також окрема тема. І ми спробуємо […]

Знижки на дитячі меблі

Ну що батьки? Ловіть знижки на дитячі меблі!

Розслаблятися Вам залишилось зовсім недовго. Канікули закінчуються і час готувати дітей та нервову систему до нового навчального року. Нічого не поробиш – таке життя 🙂

Початок навчального року – це нагода для продавців будь-яких дитячих товарів щось продати заклопотаним батькам. Ми також не виключення у цій історії, тому що в нашому асортменті є багато чого цікавого та необхідного для маленьких і не дуже маленьких дітей. А оскільки ми меблевий магазин, то пропонуватимемо меблі для дітей.

Дитячі меблі. Огляд колекцій

Дитячі меблі Amazon мають велику кількість різноманітних комодів з відкритими полицями

Дитячі меблі є майже в кожному меблевому магазині. Хмельницький – торгівельне місто. Конкуренція велика, але, це явище для ринку позитивне. Є що обрати на будь-який смак і гаманець. Наш салон також пропонує дитячі меблі. У нас дитячі меблі польського виробництва від двох фабрик – MebleWojcik і Forte Meble. Пропозиція не така вже велика, але вона здатна задовольнити всі основні потреби в цьому сегменті. Дана публікація – це невеликий огляд найпопулярніших колекцій.