Дитячі меблі. Огляд колекцій

Дитячі меблі Amazon мають велику кількість різноманітних комодів з відкритими полицями

Дитячі меблі є майже в кожному меблевому магазині. Хмельницький – торгівельне місто. Конкуренція велика, але, це явище для ринку позитивне. Є що обрати на будь-який смак і гаманець. Наш салон також пропонує дитячі меблі. У нас дитячі меблі польського виробництва від двох фабрик – MebleWojcik і Forte Meble. Пропозиція не така вже велика, але вона здатна задовольнити всі основні потреби в цьому сегменті. Дана публікація – це невеликий огляд найпопулярніших колекцій.
Почнемо за абеткою.

Дитячі меблі Amazon

Дитячі меблі Amazon мають велику кількість різноманітних комодів з відкритими полицями
Дитячі меблі Amazon мають велику кількість різноманітних комодів з відкритими полицями

Дитячі меблі виробництва компанії MebleWojcik. У колекції 19 елементів. Меблі в білому кольорі з вставками під світле дерево Дуб Сан-Ремо. Справляє чудове враження. Текстура під дерево використовується у внутрішніх частинах меблевих елементів. Дуже натурально виглядає.
Велика кількість різноманітних комодів з досить відчутною конструктивної різницею. Вибрати є з чого.
Основні елементи необхідні для дитячої є – комоди, пенали, шафи, ліжко і письмовий стіл. До речі, є ліжечко для самих маленьких.

Кутова шафа в колекції Amazon. Прекрасно виглядає та дуже містка
Кутова шафа в колекції Amazon. Прекрасно виглядає та дуже містка
Відкриті полиці з виразною текстурою під дерево додають інтер'єру екологічного та натурального вигляду
Відкриті полиці з виразною текстурою під дерево додають інтер’єру екологічного та натурального вигляду

Комод з розсувними дверцятами. Відділення з полицями та рейлінгом

Зразок планування дитячої кімнати на прикладі колекції Amazon
Зразок планування дитячої кімнати на прикладі колекції Amazon

Angel

Світлі фасади дають широкі можливості для створення різних інтер'єрів
Світлі фасади дають широкі можливості для створення різних інтер’єрів

Вибілений дуб, повна відсутність декору. Дуже стримана колекція, але з приголомшливим потенціалом для декорування. Хвиля Провансу, що прокотилася світом, зачепила і сегмент дитячих меблів. І хоча в колекції Angel немає яскраво виражених елементів з цього стилю, проте настрій вгадується.
Тут у нас теж є все необхідне. Шафи, ліжка, пенали, полиці і стіл. Але, хотілося б звернути увагу на окремі елементи. Це містка кутова шафа – якщо маєте місце в дитячій, то можна сміливо його використовувати. Є цікаві відкриті комоди-стелажі. Вони здатні зіграти ключову роль в оформленні дитячої, адже фасади виглядають досить скромно, і яскравий декор або іграшки зможуть сильно оживити інтер’єр. Окремо варто згадати надставку письмового столу – такий елемент є не в кожній колекції. А саме в цьому випадку, його використання може стати вельми ефектним рішенням.

Додаткове гостьове ліжко - чудова можливість побути разом та поспілкуватися
Додаткове гостьове ліжко – чудова можливість побути разом та поспілкуватися
В колекції Angel є ліжечко для немовлят, яке з часом можна замінити на повноцінне ліжко
В колекції Angel є ліжечко для немовлят, яке з часом можна замінити на повноцінне ліжко
Велика кількість відкритих полиць - це простий спосіб використання акцентів
Велика кількість відкритих полиць – це простий спосіб використання акцентів
Велика шафа. Такі елементи в дитячих зустрічаються нечасто
Велика шафа. Такі елементи в дитячих зустрічаються нечасто

Box

Яскраві та різноманітні полиці провокують до креативних експериментів
Яскраві та різноманітні полиці провокують до креативних експериментів

Мега-позитивна колекція з творчим настроєм! Чимось невловимим нагадує дитячий конструктор або кубики. Відразу хочеться щось будувати і складати. Безліч полиць, поличок, ніш і усіляких схованок. Мало порядку, мало симетрії і багато креативу і відчайдушного настрою. Дорослим краще не входити! Дитяча кімната з меблями Box – територія гри та пригод.
Якщо говорити про елементи, то найяскравіше враження – це креативні полки і неймовірні кутові шафи. Дорослі! Вам не хочеться сховатися в цю чудову шафу?

Неймовірна функціональність меблів дозволяє створити повноцінну кімнату навіть на невеликих площах
Неймовірна функціональність меблів дозволяє створити повноцінну кімнату навіть на невеликих площах
Кутова шафа Box - навіть дорослим хочеться погратися в хованки
Кутова шафа Box – навіть дорослим хочеться погратися в хованки

Важливо пам’ятати, що Ваше рішення з приводу інтер’єру дитячої кімнати – частина естетичного виховання майбутнього дорослої людини.

Середовище, в якому дитина буде проводити стільки часу однозначно впливатиме на її свідомість і буде формувати її естетичні стандарти.


Hey

Той випадок, коли меблі в дитячу можуть бути стриманими та строгими. Порядок та дисципліна.
Той випадок, коли меблі в дитячу можуть бути стриманими та строгими. Порядок та дисципліна.

Дитяча в урбаністичному стилі. Все строго, але стильно. Меблі мають значну перевагу – вони можуть бути не тільки дитячими, а й підлітковими. Відмінний варіант для збереження сімейного бюджету. На перший погляд колекція Hey може здатися занадто вже суворою, та це тільки перше враження. З такими меблями просто створювати будь-який інтер’єр – фарбуємо стіни, додаємо яскравий декор або килимок і кімнату не впізнати.
Варто звернути увагу на ліжко. Ширина спального місця – 120 см. Дуже комфортне рішення для здорового і спокійного сну. Крім того, узголів’я ліжка зроблено з м’якою накладкою – красиво і додає зручності у використанні.

Ліжко з шириною спального місця 120 см. Більше свободи! Більше простору!
Ліжко з шириною спального місця 120 см. Більше свободи! Більше простору!

Hobby

Меблі для створення спокійного настрою. Раптом допоможе? :)
Меблі для створення спокійного настрою. Раптом допоможе? 🙂

Популярна колекція для дитячих меблів. Лаконічний дизайн, домінування крупної текстури і кольорові накладки на фасади. Саме вони додають потрібні акценти для створення правильної атмосфери. Меблі з колекції Hobby, може не виглядають так ефектно, але батьки вибирають їх досить часто. Є в ній щось дуже затишне і заспокійливе. Є гармонія і відчуття безпеки та спокою. Іноді це так важливо, особливо для гіперактивних дітей.

Для поціновувачів простих та лаконічних інтер'єрів - дитячі меблі Hobby
Для поціновувачів простих та лаконічних інтер’єрів – дитячі меблі Hobby

Raven

Стильний інтер'єр. Може саме про це мріє Ваша дитина?
Стильний інтер’єр. Може саме про це мріє Ваша дитина?

 

Особлива колекція. Може бути навіть єдина в своєму роді. Ніякої дитячої тематики, ніякого загравання та «мімішності». Це стильні меблі для дітей з власним “я”. Свій особливий стиль, своє бачення, своя територія.
До меблів Raven складно застосувати термінологію “дитяча” або “підліткова”. Це просто інша меблі. Їх можна назвати – дорослі дитячі меблі.
Звертаємо увагу на ніжки! Меблі на ніжках – це тренд. Цей стиль поки незвичний більшості дорослих, а про меблі в дитячу і говорити не доводиться. А тут все ключові позиції крім шаф на стильних високих ніжках чорного кольору.
Неможливо не згадати комбіновані фасади. Кольори підібрані бездоганно, і навіть цей злегка жорсткий контраст сприймається легко і з задоволенням.
Ліжко з шириною спального місця 140 см. – показує ступінь поваги до свободи і формує у дитини високі стандарти комфорту.


Дитячі меблі. Проблема вибору.

Якою буде кімната Вашої дитини – вирішуєте Ви. Рідко, коли відбувається рівноправний діалог з дитиною. У кращому випадку, батьки вдаються до попередньої підготовки і різного роду хитрощів для того, щоб отримати схвалення свого чада. А часто і зовсім не питають.
І тут складно сказати як правильно. Важливо пам’ятати, що Ваше рішення з приводу інтер’єру дитячої кімнати – частина естетичного виховання майбутнього дорослої людини. Середовище, в якому дитина буде проводити стільки часу однозначно впливатиме на її свідомість і буде формувати її естетичні стандарти.

Якщо Ви знайшли щось цікаве, але у Вас залишилися запитання, то чекаємо Вас за адресою:
Хмельницький, уд. Тернопільська, 7а. Будинок Меблів ОРИТ. 2-й поверх. Салон меблів Ihome.