Дитячі меблі. Огляд колекцій, Z98

Дитячі меблі. Огляд колекцій

Дитячі меблі є майже в кожному меблевому магазині. Хмельницький – торгівельне місто. Конкуренція велика, але, це явище для ринку позитивне. Є що обрати на будь-який смак і гаманець. Наш салон також пропонує дитячі меблі. У нас дитячі меблі польського виробництва від двох фабрик – MebleWojcik і Forte Meble. Пропозиція не така вже велика, але вона здатна задовольнити всі основні потреби в цьому сегменті. Дана публікація – це невеликий огляд найпопулярніших колекцій.
Почнемо за абеткою.

Дитячі меблі Amazon

Дитячі меблі Amazon. Польща. Фабрика MebleWojcik
Дитячі меблі Amazon мають велику кількість різноманітних комодів з відкритими полицями

Дитячі меблі виробництва компанії MebleWojcik. У колекції 19 елементів. Меблі в білому кольорі з вставками під світле дерево Дуб Сан-Ремо. Справляє чудове враження. Текстура під дерево використовується у внутрішніх частинах меблевих елементів. Дуже натурально виглядає.
Велика кількість різноманітних комодів з досить відчутною конструктивної різницею. Вибрати є з чого.
Основні елементи необхідні для дитячої є – комоди, пенали, шафи, ліжко і письмовий стіл. До речі, є ліжечко для самих маленьких.

Кутова шафа. Дитячі меблі з колекції Amazon
Кутова шафа в колекції Amazon. Прекрасно виглядає та дуже містка
Дитячі меблі Амазон. Відкриті полиці з виразною текстурою дерева
Відкриті полиці з виразною текстурою під дерево додають інтер’єру екологічного та натурального вигляду
Комод розсувні двері з колекції Амазон Войчик
Комод з розсувними дверцятами. Відділення з полицями та рейлінгом
Зразок планування дитячої кімнати | Дитячі меблі Amazon
Зразок планування дитячої кімнати на прикладі колекції Amazon

Angel

Дитячі меблі Angel | Світлі фасади це можливість експериментувати з інтер'єром
Світлі фасади дають широкі можливості для створення різних інтер’єрів

Вибілений дуб, повна відсутність декору. Дуже стримана колекція, але з приголомшливим потенціалом для декорування. Хвиля Провансу, що прокотилася світом, зачепила і сегмент дитячих меблів. І хоча в колекції Angel немає яскраво виражених елементів з цього стилю, проте настрій вгадується.
Тут у нас теж є все необхідне. Шафи, ліжка, пенали, полиці і стіл. Але, хотілося б звернути увагу на окремі елементи. Це містка кутова шафа – якщо маєте місце в дитячій, то можна сміливо його використовувати. Є цікаві відкриті комоди-стелажі. Вони здатні зіграти ключову роль в оформленні дитячої, адже фасади виглядають досить скромно, і яскравий декор або іграшки зможуть сильно оживити інтер’єр. Окремо варто згадати надставку письмового столу – такий елемент є не в кожній колекції. А саме в цьому випадку, його використання може стати вельми ефектним рішенням.

Додаткове нижнє ліжко з колекції Angel
Додаткове гостьове ліжко – чудова можливість побути разом та поспілкуватися
Дитячі меблі Angel | Ліжко для немовлят
В колекції Angel є ліжечко для немовлят, яке з часом можна замінити на повноцінне ліжко
Дитяча кімната з меблями Angel - відкриті полиці з декоруванням
Велика кількість відкритих полиць – це простий спосіб використання акцентів
Шафа-купе з колекції Angel | Меблі Wojcik
Велика шафа. Такі елементи в дитячих зустрічаються нечасто

Box

Дитячі меблі Box - креативні відкриті полиці
Яскраві та різноманітні полиці провокують до креативних експериментів

Мега-позитивна колекція з творчим настроєм! Чимось невловимим нагадує дитячий конструктор або кубики. Відразу хочеться щось будувати і складати. Безліч полиць, поличок, ніш і усіляких схованок. Мало порядку, мало симетрії і багато креативу і відчайдушного настрою. Дорослим краще не входити! Дитяча кімната з меблями Box – територія гри та пригод.
Якщо говорити про елементи, то найяскравіше враження – це креативні полки і неймовірні кутові шафи. Дорослі! Вам не хочеться сховатися в цю чудову шафу?

Дитячі меблі Box вирізняються відмінною функціональністю
Неймовірна функціональність меблів дозволяє створити повноцінну кімнату навіть на невеликих площах
Дитячі меблі Box - оригінальна кутова шафа
Кутова шафа Box – навіть дорослим хочеться погратися в хованки

Важливо пам’ятати, що Ваше рішення з приводу інтер’єру дитячої кімнати – частина естетичного виховання майбутнього дорослої людини.

Середовище, в якому дитина буде проводити стільки часу однозначно впливатиме на її свідомість і буде формувати її естетичні стандарти.


Colors

Дитячі меблі Colors - яскраві акценти з додатковим освітленням
Яскраві акценти з додатковим освітленням – море емоцій та вражень!

Сучасна, позитивна і дуже емоційна колекція. Маленьким модникам, геймерам і любителям гаджетів – саме те. Не можна залишитися байдужим до відкритих різнобарвних боксів в елементах цієї колекції. Мало того, що вони зроблені в таких приголомшливих кольорах, так в них ще є підсвічування. Неймовірно виглядає. Діти просто пищать від задоволення!
Елементів тут не так багато, але всі основні функціональні завдання будуть вирішені.

Виняткова функціональність колекції дитячих меблів Colors
Виняткова функціональність в кожному елементі | Колекція Colors вражає
Меблі Colors - передбачені спеціальні відділення для мультимедійних пристроїв
Діти – такі ж самі фанати мультимедіа та гаджетів, як і дорослі
Модні дитячі меблі 2018 - колекція Colors
Коли меблі такі самі “круті” як ти…

Hey

Стриманий дизайн колекції дитячих меблів Hey
Той випадок, коли меблі в дитячу можуть бути стриманими та строгими. Порядок та дисципліна.

Дитяча в урбаністичному стилі. Все строго, але стильно. Меблі мають значну перевагу – вони можуть бути не тільки дитячими, а й підлітковими. Відмінний варіант для збереження сімейного бюджету. На перший погляд колекція Hey може здатися занадто вже суворою, та це тільки перше враження. З такими меблями просто створювати будь-який інтер’єр – фарбуємо стіни, додаємо яскравий декор або килимок і кімнату не впізнати.
Варто звернути увагу на ліжко. Ширина спального місця – 120 см. Дуже комфортне рішення для здорового і спокійного сну. Крім того, узголів’я ліжка зроблено з м’якою накладкою – красиво і додає зручності у використанні.

Велике ліжко з колекції дитячих меблів Hey | Польща фабрика Forte
Ліжко з шириною спального місця 120 см. Більше свободи! Більше простору!

Hobby

Колекція дитячих меблів Hobby
Меблі для створення спокійного настрою. Раптом допоможе? 🙂

Популярна колекція для дитячих меблів. Лаконічний дизайн, домінування крупної текстури і кольорові накладки на фасади. Саме вони додають потрібні акценти для створення правильної атмосфери. Меблі з колекції Hobby, може не виглядають так ефектно, але батьки вибирають їх досить часто. Є в ній щось дуже затишне і заспокійливе. Є гармонія і відчуття безпеки та спокою. Іноді це так важливо, особливо для гіперактивних дітей.

Лаконічний та простий дизайн меблів у дитячу Hobby
Для поціновувачів простих та лаконічних інтер’єрів – дитячі меблі Hobby

Raven

Трендові меблі в дитячу чи підліткову кімнату - колекція Raven
Стильний інтер’єр. Може саме про це мріє Ваша дитина?

 

Особлива колекція. Може бути навіть єдина в своєму роді. Ніякої дитячої тематики, ніякого загравання та «мімішності». Це стильні меблі для дітей з власним “я”. Свій особливий стиль, своє бачення, своя територія.
До меблів Raven складно застосувати термінологію “дитяча” або “підліткова”. Це просто інша меблі. Їх можна назвати – дорослі дитячі меблі.
Звертаємо увагу на ніжки! Меблі на ніжках – це тренд. Цей стиль поки незвичний більшості дорослих, а про меблі в дитячу і говорити не доводиться. А тут все ключові позиції крім шаф на стильних високих ніжках чорного кольору.
Неможливо не згадати комбіновані фасади. Кольори підібрані бездоганно, і навіть цей злегка жорсткий контраст сприймається легко і з задоволенням.
Ліжко з шириною спального місця 140 см. – показує ступінь поваги до свободи і формує у дитини високі стандарти комфорту.


Дитячі меблі. Проблема вибору.

Якою буде кімната Вашої дитини – вирішуєте Ви. Рідко, коли відбувається рівноправний діалог з дитиною. У кращому випадку, батьки вдаються до попередньої підготовки і різного роду хитрощів для того, щоб отримати схвалення свого чада. А часто і зовсім не питають.
І тут складно сказати як правильно. Важливо пам’ятати, що Ваше рішення з приводу інтер’єру дитячої кімнати – частина естетичного виховання майбутнього дорослої людини. Середовище, в якому дитина буде проводити стільки часу однозначно впливатиме на її свідомість і буде формувати її естетичні стандарти.

Якщо Ви знайшли щось цікаве, але у Вас залишилися запитання, то чекаємо Вас за адресою:
Хмельницький, уд. Тернопільська, 7а. Будинок Меблів ОРИТ. 2-й поверх. Салон меблів Ihome.

×