ДИВАНО-LAVIANO

Є така особлива для нас колекція м’яких меблів – Laviano.
Її важко описати словами, добре що є файні фото 🙂

Балансування на грані різних стилів, при умові гарного смаку,  дає виняткові результати. Таких спроб купа, та особливими досягненнями мало хто може похвалитися. Але є все-таки талановиті дизайнери. Один з них працює у польській компанії Bydgoskie Meble.

Компанія на нашому ринку добре відома (її називають BFM), але в основному завдяки своїм корпусним меблям. М’які меблі цієї компанії, в силу різних причин, не стали особливо популярними на українському ринку.
Проодукція компанії Bydgoskie Meble відрізняєтся високою якістю, але доступна далеко не кожному. За якість потрібно платити, а часи зараз не легкі.
Та якщо зірки розташувалися вдало для Вас, і дозволяють обирати не найдешевше, а те що подобається, то варто глянути на цю колекцію.

Найкрутіше тут – ніжки.
Неймовірно стильні, виразні, з витонченим силуетом, вони якось дуже вдало поєднані з досить простими формами диванів та крісел. Боковини та посадочна частина оздоблені прострочкою у вигляді ромбів. Здавалося б просте рішення і кожен виробник міг би так зробити. Та аналогів ми щось не зустрічали. На фото, ніжки “в контрасті” до кольору дивану. Та зустрічалися дивани “в тон” – виглядае не гірше. М’які меблі з колекції Лавіано, можна замовляти не тільки в шкірі. Зі смаком підібрана тканина виглядатиме не менш достойно.

На вибір – різні варіанти комплектації. Прямі дивани, кутові з різними розмірами бокових частин, та симетричні. Є також дуже симпатичні дивани на два посадкових місця, та милий пуф з нішею для зберігання. Додатково, можна замовити подушки.

Загалом колекція виглядає “по-богатому” 🙂 (вибачте за сленг, але так часто кажуть клієнти )
Варто зазначити, що така характеристика, насправді, зовсім не смішна. Інтер’єр вітальні – обличчя оселі. Природньо, що кожен прагне зустріти гостей якнайраще. В тому числі, це стосується інтер’єру. Тому міркування стосовно того, наскільки ефектно виглядатиме вітальня – важливий аргумент, при виборі меблів.

Якщо Вам сподобалась колекція Laviano – будемо раді проконсультувати по усіх деталях.

Декілька фото м’яких меблів з колекції Laviano.

 

Пуф Laviano
Компактний диван 2-ка. Колекція м'яких меблів Laviano
Компактний диван 2-ка. Колекція м’яких меблів Laviano
Пуф Laviano
Пуф Laviano
Крісло Laviano
Крісло Laviano