Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Знижки на дитячі меблі

Ну що батьки? Ловіть знижки на дитячі меблі!

Розслаблятися Вам залишилось зовсім недовго. Канікули закінчуються і час готувати дітей та нервову систему до нового навчального року. Нічого не поробиш – таке життя 🙂

Початок навчального року – це нагода для продавців будь-яких дитячих товарів щось продати заклопотаним батькам. Ми також не виключення у цій історії, тому що в нашому асортменті є багато чого цікавого та необхідного для маленьких і не дуже маленьких дітей. А оскільки ми меблевий магазин, то пропонуватимемо меблі для дітей.

Меблі в стилі Прованс | Колекція Kashmir. Фабрика Forte Польща

Знижка на меблі Kashmir

У нас знову чудова новина – знижка на меблі Kashmir. Колекція особлива, тому варто розповісти про неї детальніше.
Не усі хочуть сучасного стилю в інтер’єрі. Хтось прагне особливого, хтось має власну уяву про інтер’єр, а є просто фанати певного стилю. Одним з таких напрямків є стиль прованс. Це різновид французського стилю, який базується на використанні традиційного французського кантрі, який використовувався в давнину на південному сході Франції.

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Меблі Tiziano. Знижка 15%

Знижки на меблі Tiziano! Взагалі, ця колекція протягом останніх декількох років тримається в топі продажу корпусних меблів в Україні. Але акційну пропозицію ми отримали від офіційного представника, і, звичайно скористалися цією обставиною. Отже, червень та липень – чудова нагода купувати меблі Тіціано.

Звичайно, літні місяці не найкращий час для купівлі меблів. Відпочинок, море, або ремонт – ці клопоти забирають час увагу та кошти. Але спокуса занадто велика!

15% – це суттєва знижка і нею варто скористатися.

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Вері Хеппі – маленький диван з великими можливостями

Є у нас такий симпатичний виріб від компанії Blest – диван Вері Хеппі. Невеликий диванчик з сучасним дизайном, і з досить великими можливостями.Дизайн Ви бачите самі. Прості форми, цікава прострочка посадкової частини, акуратні подушки і додаткова бібліотечка.Завдяки вдалим пропорціям диван виглядає збалансовано і гармонійно.Але головна фішка – розміри і розкладка. Вері Хеппі підійде для переважної більшості сучасних квартир з невеликими кімнатами. Габаритні розміри дивана (231 см. ширина і 158 см. глибина) – різко підвищують його шанси при виборі кутового дивана для кімнати з невеликими розмірами. У конструкції дивана використані відразу два механізми розкладки – поворотний, і “єврокнижка”.

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Ліжко Соланж

Ліжко Соланж – пропозиція з розряду сміливих незвичайностей. Компанія Blest запропонувала дійсно крутий дизайн і оригінальне рішення. З першого дня появи в нашому виставковому залі, вона стала своєрідним магнітом для відвідувачів. Думки розділяються – від повного нерозуміння до емоційного захоплення.

Ми не сперечаємося.
Соланж – ліжко не для всіх, втім, як і будь-які інші меблі з дизайном що випереджує час…

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Меблі у стилі Лофт

Тема, яка приваблює всіх, хто в принципі цікавиться меблями, незалежно від того, який стиль інтер’єру в планах, – це меблі у стилі Лофт.  Інтер’єри та меблі у стилі Лофт активно переглядають і обговорюють. І ми теж підключимося до цього обговорення. Реанімація промислових приміщень початку минулого століття зі збереженням ключових конструктивних елементів, виявилася досить популярним напрямком в дизайні інтер’єрів. І якщо масовість практичних впроваджень викликає сумнів, то з приводу інтересу – сумнівів немає. Він величезний!

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Дитячі меблі. Огляд колекцій

Дитячі меблі є майже в кожному меблевому магазині. Хмельницький – торгівельне місто. Конкуренція велика, але, це явище для ринку позитивне. Є що обрати на будь-який смак і гаманець. Наш салон також пропонує дитячі меблі. У нас дитячі меблі польського виробництва від двох фабрик – MebleWojcik і Forte Meble. Пропозиція не така вже велика, але вона здатна задовольнити всі основні потреби в цьому сегменті. Дана публікація – це невеликий огляд найпопулярніших колекцій.

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Меблі у вітальню EVARO

Меблі у вітальню – EVARO, від поважної компанії Bydgoskie Meble.
Начебто звичайна вітальня в сучасному стилі.
Звичайні елементи, звичні силуети, схожі габарити …
Той же глянець і освітлення …
Складно виписати список переваг та причин, щоб аргументовано і переконливо довести: меблі EVARO вартують своєї ціни.

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Ідеальна спальня. Колекція Bellevue

Останні декілька років ми спостерігаємо просто-таки повальне захоплення меблями в білому кольорі. Глобальне божевілля на темі світлих кольорів стало дійсно стійкою тенденцією. Але не всі покупці думають однаково – і це чудово! У нас з’являється можливість запропонувати щось інше. І якщо Ви запланували купити спальню у Хмельницькому, то завітайте до нас, якраз таке «інше» в нас є.

Знижки на дитячі меблі, Знижки на дитячі меблі, Z98

Best Sellers березень-квітень 2018

І знову чудова нагода придбати прекрасні меблі фабрики Блест за спеціальними цінами! З 01.03.2018 по 30.04.2018 надаємо знижку 15% на моделі – Лаціо, Нарні, Текні Нью, Вері Хеппі, крісло Чарлі та ліжко Беверлі.
Знижка діє на будь-яку з цих моделей, які є в торговому залі, та на замовлення в будь-якій тканині без обмежень.
Чекаємо на Вас у наших салонах!

×