Знижка на меблі Tiziano

Вітальня Tiziano зі знижкою 15%

Осінь 2019 року дивує не лише температурними рекордами, але й небувалою кількістю знижок на меблі. З 16 жовтня і до 31 грудня 2019 року стартує акція на популярну колекцію корпусних Tiziano від відомої польської компанії Форте. 
Той факт, що у самий пік сезону фабрика знижує ціни на найкращі свої колекції не може не радувати. Це ознака зрілої та стратегічно продуманої політики. 
Кращі умови на кращі меблі у найкращий для покупки час.
Чи не варто цим скористатися?

Меблі Pello зі знижкою 15%

З 01.10.2019 по 31.10.2019 у нас нова акція – знижка на меблі Pello! Колекція на ринку вже багато років і її сміливо можна назвати легендарною. Своє почесне місце на ринку ці меблі по-справжньому заслужили. І про це варто написати декілька слів.
Неможливо ввести в оману покупців одразу в багатьох країнах і протягом декількох років. За меблі Пелло споживач голосує власними грошима, тим самим підтверджуючи їх конкурентні переваги. Що ж саме так подобається покупцям?
Якщо перерахувати, то конкурентних переваг не так багато, проте вони зрозумілі і досить вагомі.

Знижка 15% на відмінні меблі для школярів - акція від компанії Blest

Знижки на меблі Блест. Вересень 2019

До шкільного марафону знижок приєдналася компанія Blest. Акція “15% на відмінні меблі для школярів” розпочалася 1 вересня. Знижки на меблі Блест пропонуються на декілька моделей від цієї фабрики: ліжко Анжелі, дивани Інді та Міккі, а також крісло Капоне.

У дітей розпочався новий навчальний рік. І у батьків також…

Складно вловити залежність між сумою витрачених коштів на підготовку дитини до школи та її успішністю. Кожен з нас бачить навколо себе надихаючі приклади вдалих інвестицій, але і абсолютно марні потуги також нам відомі. У цій історії немає гарантовано правильних рішень, але є якась величезна сила, що примушує нас зробити все можливе для кращого життя наших дітей. Будемо виходити з того, що «краще зробити», аніж «не зробити».

Ліжка для підлітків

Ліжка для підлітків

З підлітками завжди непросто. Все їм не так, вони вже майже дорослі і мають свою думку, а ми до цього не звикли і все не можемо усвідомити нову реальність. Так. Вони вже майже дорослі. І речі потрібно купувати інших розмірів і меблі також. І ліжка для підлітків – це також окрема тема. І ми спробуємо […]

Меблі 18+

Трохи про меблі на металевих ніжках…

Новаторам – привіт!
Консерваторам радимо одразу натискувати кнопку “далі”.

Чого витріщатися на революційне, якщо знаєiш, що забракне духу на експеримент?

Ми вже раніше писали про лофт. З того часу нічого не змінилося. Якщо коротко, то продажі меблів для цього стилю поки що не сягнули значних розмірів. Йдуть розмови, тривають обговорення, ми вже ходимо в кафешки та ресторани з такими інтер’єрами, там чути “ахи-охи”, але масовим лофт не став.

Може й не стане. Можливо його привабливість саме в цій альтернативності та зухвалості?

Знижки на дитячі меблі

Ну що батьки? Ловіть знижки на дитячі меблі!

Розслаблятися Вам залишилось зовсім недовго. Канікули закінчуються і час готувати дітей та нервову систему до нового навчального року. Нічого не поробиш – таке життя 🙂

Початок навчального року – це нагода для продавців будь-яких дитячих товарів щось продати заклопотаним батькам. Ми також не виключення у цій історії, тому що в нашому асортменті є багато чого цікавого та необхідного для маленьких і не дуже маленьких дітей. А оскільки ми меблевий магазин, то пропонуватимемо меблі для дітей.

Меблі в стилі Прованс | Колекція Kashmir. Фабрика Forte Польща

Знижка на меблі Kashmir

У нас знову чудова новина – знижка на меблі Kashmir. Колекція особлива, тому варто розповісти про неї детальніше.
Не усі хочуть сучасного стилю в інтер’єрі. Хтось прагне особливого, хтось має власну уяву про інтер’єр, а є просто фанати певного стилю. Одним з таких напрямків є стиль прованс. Це різновид французського стилю, який базується на використанні традиційного французського кантрі, який використовувався в давнину на південному сході Франції.

Меблі Tiziano. Знижка 15%

Знижки на меблі Tiziano! Взагалі, ця колекція протягом останніх декількох років тримається в топі продажу корпусних меблів в Україні. Але акційну пропозицію ми отримали від офіційного представника, і, звичайно скористалися цією обставиною. Отже, червень та липень – чудова нагода купувати меблі Тіціано.

Звичайно, літні місяці не найкращий час для купівлі меблів. Відпочинок, море, або ремонт – ці клопоти забирають час увагу та кошти. Але спокуса занадто велика!

15% – це суттєва знижка і нею варто скористатися.

Вері Хеппі – маленький диван з великими можливостями

Є у нас такий симпатичний виріб від компанії Blest – диван Вері Хеппі. Невеликий диванчик з сучасним дизайном, і з досить великими можливостями.Дизайн Ви бачите самі. Прості форми, цікава прострочка посадкової частини, акуратні подушки і додаткова бібліотечка.Завдяки вдалим пропорціям диван виглядає збалансовано і гармонійно.Але головна фішка – розміри і розкладка. Вері Хеппі підійде для переважної більшості сучасних квартир з невеликими кімнатами. Габаритні розміри дивана (231 см. ширина і 158 см. глибина) – різко підвищують його шанси при виборі кутового дивана для кімнати з невеликими розмірами. У конструкції дивана використані відразу два механізми розкладки – поворотний, і “єврокнижка”.

Ліжко Соланж

Ліжко Соланж – пропозиція з розряду сміливих незвичайностей. Компанія Blest запропонувала дійсно крутий дизайн і оригінальне рішення. З першого дня появи в нашому виставковому залі, вона стала своєрідним магнітом для відвідувачів. Думки розділяються – від повного нерозуміння до емоційного захоплення.

Ми не сперечаємося.
Соланж – ліжко не для всіх, втім, як і будь-які інші меблі з дизайном що випереджує час…

×