БІЛА ВІТАЛЬНЯ | 8 КОЛЕКЦІЙ, ЯКІ МОЖНА КУПИТИ В УКРАЇНІ

– “Що це за медичні меблі?”
Всього кілька років тому, саме такою була реакція відвідувачів салону на виставкові зразки білих меблів. Неприйняття білого кольору було повним, навіть можна сказати трохи агресивним. Сьогодні, у це важко повірити, але все було саме так. А потім щось сталося, і білий колір став неймовірно популярний. Тепер, у кожного виробника який себе поважає, є, як мінімум, одна колекція в білому кольорі.
Інтерес покупців до білого кольору підштовхнув виробників до розширення асортименту, і тепер в нас є не просто білий, а різноманітно-білий колір. Є матовий, глянцевий, молочний, зі вставками різного кольору – все що завгодно! Попит народжує пропозицію – і це чудово! Тепер є з чого вибирати.

Ми не ставимо перед собою завдання розібратися, чому білі меблі отримали таку популярність. Мета у нас проста і конкретна – познайомити Вас із тими колекціями меблів, які можна реально замовити за адекватними цінами.

БІЛІ МЕБЛІ ДЛЯ ВІТАЛЬНІ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

У наш огляд ми взяли продукцію трьох популярних польських виробників Wojcik, BFM, Forte. Ні в якому разі не порівнюємо ці колекції. Всі вони досить гарні. Це просто легке знайомство, спроба дати приблизне розуміння про те, які білі меблі для вітальні Ви можете купити в Хмельницькому.

ALCANO – БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ У ВІТАЛЬНІ

У колекцію входить 8 елементів. Меблі для вітальні Алкано виглядають дуже ефектно, завдяки поєднанню двох кольорів і фактур – білого глянцю та благородного дуба. Сліпучо-білий колір та “аристократичний дуб” – гарно поєднуються та доповнюють одне одного. Варто звернути увагу на оригінальний дизайн ручок та підсвітку.

 

Колекція Alcano. Forte Польща
Меблі у вітальню в білому кольорі | Колекція Alcano. Forte Польща
Меблі білого кольору у вітальню. Колекція Алкано Польща. Фабрика Форте
Колекція Алкано Польща
Колекція Алкано Польща | Меблі білого кольору у вітальні

BIANKO – ЩЕ БІЛЬШЕ БІЛОГО

У колекції 10 елементів. Це новинка 2017 року. Оцініть лаконічний геометричний дизайн. Дуже прості форми, простий перетин елементів та просте поєднання кольорів. На перший погляд – непоказна, але з такими системами люблять працювати дизайнери. Може вийти вельми цікавий результат, за умови, що автор розуміє що робить. Ще зверніть увагу на два відкритих стелажі – такі елементи зустрічаються нечасто.

Колекція Bianko Польща
Меблі для вітальні. | Колекція Bianko Польща

BRUNI – ВІТАЛЬНЯ У БІЛОМУ КОЛЬОРІ

Дивовижна колекція. Справедливо буде одразу зазначити, що ціни на меблі компанії Bydgoskie Meble трохи вищі, ніж на продукцію інших фабрик. І знаєте? Якась магія грошей є у цій колекції. Дизайн досить простий, але “порода” відчувається. Загальне враження – трошки холодно і суворо. Але, в той же час, є відчуття того, що ці меблі можуть стояти осторонь від мінливих тенденцій моди. Вони будуть такими ж стильними та виглядатимуть так само дорого, через роки чи навіть десятиліття.

Меблева колекція BRUNI Bydgoskie Meble
Білий колір у вітальні | Меблева колекція BRUNI Bydgoskie Meble
Колекція меблів BRUNI Bydgoskie Meble
Меблі білого кольору у вітальні чи їдальні завжди виглядають ефектно | Колекція меблів BRUNI Bydgoskie Meble

LINATE – УСПІХ БІЛОГО КОЛЬОРУ

Меблі Лінат польської фабрики Wojcik – це не просто хіт, це вже легенда. За ті декілька років, що колекція представлена на ринку, вона розрослася як за кількістю елементів, так і за сферою застосування. Тепер у ній є все що потрібно: для вітальні, їдальні, спальні, передпокою, дитячої, кабінету і навіть ванної!
Популярність колекції Лінат не падає, хоча на ринку повно схожих програм, і відвертих підробок. Але рівня якості компанії Wojcik поки що не досяг ніхто. Тому сміливо рекомендуємо Linate. Зараз в колекції – 44 елементи. Можна підібрати все що завгодно.

Колекція меблів Лінат
Меблі для вітальні Linate Wojcik Польща | Біла вітальня
Linate Меблі для вітальні
Меблі для вітальні Linate Wojcik Польща | Білий колір в інтер’єрі
Linate Wojcik Польща
Меблі для вітальні Linate Wojcik Польща | Меблі білий глянець

LYON – БІЛІ МЕБЛІ У ВІТАЛЬНЮ

Дуже і дуже цікава колекція! У гострій конкурентній боротьбі за поціновувача білих меблів, компанія Wojcik створила дійсно “смачне” рішення. Є улюблений білий глянець, а також прекрасний корпус в кольорі дуб рів’єра – ніжний і натурально-дерев’яний. Не можна промовчати про дизайн меблевих елементів – дійсно стильно, модно і красиво. А від підсвітки усі просто шаленіють! Придивіться до цієї колекції – вона досить цікава, а 22 елементи задовольнять усі функціональні вимоги.

Меблі Lyon
Меблі для вітальні Lyon Польща | Гарний приклад вітальні у білому кольорі
Меблі для вітальні Lyon Польща | Білий колір в тренді
Меблі для вітальні Lyon Польща | Гарне поєднання кольрів – білого та дуб-рів’єра

TOLEDO – ТОТАЛЬНА ПЕРЕМОГА БІЛОГО

На сайті виробника в описі колекції Toledo написано приблизно наступне. “Колекція Толедо безсумнівно викраде серця любителів сучасних інтер’єрів”. Добре сказано, погодьтеся. Але розкусити усі тонкощі з першого погляду не так просто. Треба глибоко вдихнути і придивитися уважніше.
Отже дивимося, що цікавого у Toledo?

Альпійський білий – колір глянцю.
Приховані ручки в декоративних пазах.
Цікаві фасади шухляд
Вставки та стільниці в кольорі Дуб Стерлінг. І зверніть увагу на обробку торцевої частини стільниць! Не будемо коментувати, але рішення явно нестандартне та симпатичне!

Меблі для вітальні у білому кольорі. Колекція Toledo
Меблі для вітальні Toledo | фото в інтер’єрі

TORONTO – БІЛОСНІЖНА ВІТАЛЬНЯ ВІД BYDGOSKIE MEBLE

Якщо Ви хочете отримати солідну і вражаючу уяву вітальню в білому кольорі, зверніть увагу на меблі TORONTO виробництва польської фабрики Bydgoskie Meble. Білий глянець та шпоновані вставки у кольорі шоколадний ясен, чудово доповнюють одне одного, а дорога підсвітка додає особливого шарму цим меблям.
У колекції TORONTO від Bydgoskie Meble – оригінальні форми отворів у фасадній частині. На тлі строгих прямих силуетів, незвична форма отворів виглядає оригінально і сміливо. У колекції є 13 елементів – їх цілком вистачає для меблювання вітальні або їдальні.

Меблі для вітальні у білому кольорі – колекція Toronto Bydgoskie Meble
Меблі для вітальні оформленої у сучасному стилі – колекція Toronto Bydgoskie Meble

TORONTO – БІЛІ МЕБЛІ ВІД КОМПАНІЇ WOJCIK

Ще одна козирна біла карта в руках компанії Wojcik – колекція Toronto. 19 елементів у білому глянці, вдало поєднаному з вставками в кольорі Сан-Ремо. У цій колекції варто звернути увагу на декілька цікавих рішень.

Дві ТВ-панелі – не так вже необхідно функціонально, але круто виглядає в інтер’єрі.
Прекрасні ніші в комодах в кольорі Сан-ремо.
Неймовірно ефектне підсвічування.
Оригінальні за формою силуети скляних прорізів в комодах і вітринах. Гідна колекція, з багатьма цікавими дизайнерськими рішеннями.

Колекція меблів Торонто. Польща. Фабрика Войчик
Колекція Toronto. Фабрика Wojcik Польща. Білі меблі для вітальні

Усі представлені в цьому огляді колекції на сьогоднішній день актуальні. Більшість з них можна побачити на експозиції в нашому салоні.

І якщо меблі для вітальні в білому кольорі – Ваш свідомий вибір, то чекаємо Вас в гості!